Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mire kell figyelni egy ilyen...

Mire kell figyelni egy ilyen helyen, ahol természetfeletti lények vannak?

Figyelt kérdés

Olyan lényekre gondolok, amiket valószínűleg furcsa mező vesz körül, nem fizikai lények. Ismerek egy helyet a környéken, ahol már láttam ilyesmit, és sok más dolgot is. Most el akarok oda menni, mivel onnan, sokkal könnyebben lehet érzéseket továbbítani, mint máshonnan, természetesen a helynek van egy magasabb pontja is, ott pedig intenzívebb az érzés, és az is, hogy van körülöttünk valami. De mozogni is lehet látni őket, nem halványan, hanem mintha, visszatükröznének valamit.


Mindenesetre, nagyon fontos ez a mostani dolog. A magasabb pontú helyet, a gravitáció végett választottam, ugyanis, azt tapasztaltam, hogy a gravitáció képes az átküldött dolog idejét csökkenteni, ami problémát eredményezhet. De ha nincs amibe ütközzön, akkor rendben van.


De, itt jön a probléma, az érzés, a környezetre is kihat, és talán probléma is lehet belőle. Nem egy ártalmas dologról beszélünk, hanem arról, hogy ez az utolsó esélyem, de egy utolsó pozitív gondolattal. Vagyis, ők is megfogják érezni, az utolsó esély érzését. Még akkor is, ha nem róluk van szó.


Nemtudom, hogy problémát okozhat e.


2023. aug. 31. 03:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%
A drog az rossz,értem?
2023. aug. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
4%
Sok mindenre
2023. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%

Én vagyok az, aki rád írt.


Ránéztem gyorsan a helyen lévőkre és nem fognak zavarni. Teljesen mindegy, hogy ott van-e ez az érzés vagy nincs, hogy utolsó esély, ők emiatt nem fognak az eddigiekhez képest extrán zavarni, gátolni, stb.

2023. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Láttam az üzeneted, 11:54-es. Holnapi nap megyek arra a helyre. Viszont:


Hogy érted, hogy ránéztél a helyen lévőkre? Ugyanis, meg sem említettem, hogy hol van a hely.


Válaszolni fogok az üzenetedre, miután ezt itt letisztáztuk, és úgy döntöttem, hogy nincs ellentét a privátod, és a most leírt dolgok között. Ugyanakkor, a privátról itt nem fogok és nem szeretnék beszélni, mert az tilos.

2023. aug. 31. 12:12
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
én is megnézném azt a helyet. esetleg privátban megírnád nekem?
2023. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Ahogy az 5-ôs irta, engem is érdekelne ez a hely, légyszives ird meg nekem is privàtban. Elôre is köszönöm!
2023. szept. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
nekem se írta meg, csak h keressem fel egy számomra ismeretlen webes féle csoportba vagy min. így is sok helyre beregisztráltam, felkerestem akiknek szimpi voltam, de aztán soha semmi nem lett belőle. több ilyen sz@rságra nem akarok regisztrálni. miért nem jó neked a gyakori amúgy???
2023. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Elővigyázatosság az, amiért nem írtam meg. 7-es, Discord-ról volt szó. Akár ismeretlen számodra, akár nem, ha megbeszéljük a dolgokat, én is jobban megismerlek, és talán meg is mondom a hely nevét. De, tekintettel, hogy milyen közel van hozzám a hely, így eléggé problémás ilyen információkat elárulni.


6-os, Ahhoz írj nekem te privátban először, és ugyanúgy megbeszéljük a dolgot, mint 7-essel. Elnézést, de óvatosnak kell lennem, és feltételezni dolgokat. Ugyanis, így elkerülhető, hogy az "anonim" alapértelmezett nevet, kevésbé használja ki valaki.

2023. szept. 4. 10:40
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

biztos nem fogok könyörögni h elárúld. mire egyáltalán el tudok menni valaha is. elővigyázatosságból egyáltalan nem is kellett volna azt közölnöd h a közeledben van, vagy azt h sokszor mész ki oda.

megismerkedni??? magyarországon??? mindenki szemétkedik a másikkal. te is csak itt előadod a fontoskodót.


remélem is h követnek és majd szét b@sszák a fejedet!!!

2023. szept. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
a képzeletben vannak természet feletti lények. vagy úgy érted, hogy ahol kapsz drogot? akkor írd má meg nekem is h hol van!!!
2023. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!