Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek erről? (Link)

Mi a véleményetek erről? (Link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 13. 14:46
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Na tessék, még egy ok, hogy ne bombázzuk szét a földet. Most akkor egy atomháború után a kevés megmaradt embernek még ezekkel is meggyűlne a baja. Lehet, hogy az Hirosimában és nagasakiben sok lény jött át, de ezek a fekete szeműek egyszerű APEH ellenőrök. :) Jah és amikor a földönkívülieken elmélkedtem én is erre jutottam, hogy ők szerencsétlen időutazók. (Nem szívesen lennék halhatatlan, ha a jövőben ilyen csajok lesznek :S)
2010. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam hogy idő utazok , de lehet hogy azok , rengetek története van a földnek az idővonalakon, hiszen rengetek idő vonal van a földnek is, amelyben ilyen lények jöttek létre valami folytán, amire nem tudok magyarázatod adni meg mondom őszintén , megszállója vagyok a idő tér minden elméletnének és már tudom hogyan lehet idő vonalat nyitni de azt még nem hogy hogyan kell befolyásolni az idő síkokat röviden ennyi, ,, és igen nagyon sok lény jött át az idő vonalakról.
2010. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
jajj,de aranyosak!
2010. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Kellett nekem elolvasni ezt a szart.Most félek :s pedig nem tudom,h hiszek-e ezekben a valamikben.Simán írhat akárki 1 ilyen sztorit, 1 olyan valaki aki sok fantáziával rendelkezik aztán meg photoshopot használ
2010. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Egyébként biztos hogy nem APEH- ellenőrök. Ők sokkal kegyetlenebbek. Lol
2010. nov. 15. 18:46
 26/36 anonim ***** válasza:
Egyébkén ezek a lények nem hiszem hogy kegyetlenek lennének, mivel be tartották a szabályokat, meg kérdezték az ember hogy héj be mehetek, addig nem mehetek be amíg nem engedsz be, szerintem egy idegen faj , amit az ember nem ismer, és csak érdeklődést mutatott az ember iránt, nem kell meg ijedni attól amit nem ismerünk, a sötéttől is sokan félnek úgy értve a sötét szobáktól mert nem ismerjük, lehet hogy ezek a lények barátságosak voltak , és azt is el tudom gondolni , hogy ezek között valamelyik csak sima ember aki rendellenesen született. Ha meg figyelitek a alkonyatban a kínai gyereknek a szemét az első részben észre veszitek hogy fúl fekete a szeme. De lehet hogy egy másik idő síkról jöttek , sok variáció van , az is hogy kitalált lények mint a vámpírok vagy a farkasemberek stb, itt az a helyzet hogy túl élénk a fantázia , nem tagadom az enyém is az nagyon élénk, de be kell , hogy valljam hogy én egy részt a véleményemet, de legtöbbször azt írom le amit máshol olvasok. Ha van rá más bizonyíték ezekre a lényekre szívesen meg nézném. És ha meg lehetne tudni ezeknek a lények időbeli felbukkanását, és azt hogy mi a szak kifejezett nevük , és hogy hol látták ezeket a lényeket először, szívesen meg hallgatnám, várom válaszodat kérdező.
2010. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Egyébként meg én szerintem ez az egész csak egy nagy baromság ami terjed a világhálón , nem tudják hogy mit találjanak ki amiből majd klassz filmeket lehessen csinálni ami dollár milliókat hozzon stb.
2010. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Más részről meg három lehetséges dolog jöhet szóba vagy idegenek, vagy más dimenzióból jött lények, vagy démonok.
2010. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Jó, oké.
2010. nov. 15. 19:42
 30/36 anonim ***** válasza:
az első 2 sztorit olvastam csak végig, gondolom mind ugyanolyan... de ha gondolod linkelek neked annyi ilyen rizsát meg képet, hogy a füled kettéáll. nem értem minek kell ilyenekről fantáziálni
2010. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!