Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek erről? (Link)

Mi a véleményetek erről? (Link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 13. 14:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Hmmm..Khhhmmm:-)

Ha nem igaz a történet akkor mért tartjuk olyan ijesztőnek és mért érezzük át a helyzetet, félelmet? Én is így vagyok az olvasás után, rendesen félelmet érzek. Szeretem a horror-misztikus filmeket, de sosem érzek ilyesmit a nézés alatt és utána sem. Egy ilyen történet olvasása után mégis. Ez vajon nem-e elég magyarázat arra, hogy létezhetnek ilyenek? A mi saját reagálásunk a bizonyítéka a létezésükre. Talán a másik dimenzióból valók, vagy földön kívüliek. És ezeken a helyeken mért ne lehetne ilyen lény? Mi emberek anyagi testben élünk, anyagi világban, nem tudunk egy lépést sem tenni a másik dimenzió felé, a földön kívüliségben nem tudunk beilleszkedni, nem vagyunk képesek kapcsolatot teremteni, emberfeletti erőkkel, lényekkel, ezért nem is hiszünk el ilyen történeteket. Mert mi vagyunk korlátoltak, így azok jelennek meg, látogatnak meg akiknél nincs korlát...

2010. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
hülye amcsik :S :D
2010. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom...szerintem a cikk kapcsán az érez félelmet,aki magához engedi és tovább gondolja ezt a történetet.Az biztos,hogy"több dolgok vannak földön és égen Horatio,mintsem bölcselmetek álmodni képes"/Shakespeare/de szerintem egyenlőre ne kezdjünk félni.
2010. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
A 3. kép überpara:S Mint valami klónozott gyerekhadsereg az '50es évekből. Fujjfujj... A 2. kép meg mint egy jrocker. Én nem félnék egy fekete szemű embertől, kicsukmám és kész, úgysem jön be.
2010. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem. Persze attól még lehet igaz...

De ne szóljuk már le azt, aki nem veszi be kanyar nélkül. Az első „értelmes hozzászólás” pedig azé, aki egyetért? Ugyan már. Több realizmust, légyszíves.

2011. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Em0 Girl ***** válasza:
én totál beszartam tőlük!! tuti nem simán "szemproblémásak",mert akkor látták volna őket a videófelvételen és nem lennének ilyen kísértetiesek... és amúgy, ha megkérdeznéd tőle,hogy hívják,azt fogja mondani:Gyere ide... vagy egyszerűen nem felel rá.
2012. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!