Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Jól gondolom, hogy fénylény volt?

Killgun kérdése:

Jól gondolom, hogy fénylény volt?

Figyelt kérdés
Nos,most meditáltam,és hívtam egy arkangyalt.Sikerült,minden ment,ahogy máskor is.Ám hirtelen,mikor visszatértem,de nem létem ki a meditációból,megjelent,valami fehér,angyalszárnyakkal.Bevilágította a sötétséget.Megijedtem,és kinyitottam a szemem.Most olyan,nyugodt vagyok.Kieggyensúlyozottnak érzem magam.Nem hívtam az arkangyalon kívül semmit.Csak jött valami olyan pozitív és erős energia,amit eddig nem éreztem soha.Hirtelen,gyors volt.Történt már veletek is ilyen?És jól gondolom,hogy fénylény volt?
2011. máj. 30. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Fel akarta hívni a figyelmedet az elkövetkezendő Reptoid invázióra !
2011. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
-.-' xD Liza légy szíves kímélj a válaszaidtól.Tapasztalt ezosok válaszát várom.
2011. máj. 30. 22:38
 3/17 anonim ***** válasza:

szerintem a meditáció hatására az agyadban a Tobozmirigy elkezdte termelni azt az anyagot amitől álmodsz (dmt). Ez az anyag erős hallucinációkat válthat ki és rengetegen tapasztalnak ilyen fény lényekkel való találkozást rajta.

És ahogy írtad egy ilyen élmény után az ember nyugodt, békés, összeszedett. Jó hogy hívtad az Arkangyalt mert annak a gondolata hogy vigyáznak rád megnyugvást okoz, jó irányba tereli az élményt.

2011. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egy pokemon volt, küldj rá gyorsan egy kámehámét.
2011. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Tapasztalt ezos vagyok és még el is ismertem hogy fénylény volt, sőt elmondtam az üzenetét is, mi a baj ?:)
2011. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22:51 de te tapasztalt ezo troll vagy. Ha normális ember lennél nem piszkálódnál.
2011. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Liza a tapasztalt ezos :D A világ legrövidebb könyve: Liza ezos tapasztalatai
2011. máj. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 BlackSword ***** válasza:
3%

"Tapasztalt ezosok"


Huhh... Annyit még életemben nem ittam, hogy annyira elbutuljak, mint az ezosok... Ahhoz valami kőkemény agyrohasztót kéne szednem hosszú évtizedekig, hogy annyira nulla legyek...


És ne szidd Lizát... Igaza van...

2011. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
jól gondolod gyermekem, ez egy karmikus fénylény volt. csak nagyon keveseknek adatik meg, hogy megidézzék. ne félj tőle, boldogsággal és nyugalommal tölti el szívedet, hívd ha szükséged van rá. nehéz pillanatokban már nekem is számtalanszor segített. és végezetül még egy jó tanács gyermekem, rohadt gyorsan álljál le a drogokkal.
2011. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fénylény az gömb szokott lenni. Meditácio alatt angyal jött ,és őt láttad, ha szárnyak is voltak. A leírásod hasonlit arra amit mások átélnek angyalmeditácio alatt. Fénylények szeretetre jönnek! De azok csak gömbök.
2011. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!