Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy olyan fénylény...

Lehetséges hogy olyan fénylény vagyok mint pl Jézus?

Figyelt kérdés
akik rosszak is voltak velem mégsem mertek bántani a szent lelkem miatt,én megbocsáltó vagyok mindenkivel mivel nekem is voltak vannak bűneim.bűnökkel éltem megéltem a ti bűneiteket így mindenkinek jár megbocsáltás.Istenem de nehéz ez az élet.
2011. okt. 3. 14:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
63%

Azért ne hasonlítsd magad Jézushoz... s ne magasztald a lelked... majd akkor megteheted, ha letettél vmit az asztalra.

a fénylények NEM ismerik az EGO-t. Ezért fénylények.

2011. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy okkultizmusban vagy.
2011. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 4k05 ***** válasza:
90%
Ha olyan lennél mint Jézus (azaz megvilágosodott) akkor nem sütne a szavaidból a totális egoizmus (velem, én, nekem, istenem, lelkem, ti bűneitek) merthogy a megvilágosodás lényege éppen az éntudat feladása. Felismerni hogy mindennel egy vagy, tehát TE nem lézetel. Szóval, sajnálom, de nem lehetséges, a közelében sem jársz még annak a tudatossági szintnek...
2011. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Jézus azért volt fénylény, mert amellett, hogy ő teljesen tiszta volt, magára vállalta az emberiség bűnét. Ezzel, akik hisznek őbenne, azoknak a bűnei mintha nem is léteztek volna, azokért Jézus bűnhődött.

Vagyis Jézus is bűnős.

Csak akkor emelkedhetünk fel, ha feladjuk azt amik vagyunk, és úgy tekintünk magunkra, mint egy porszemre a emberiség tengerében.

2011. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
87%

Jézus egy bódhiszattva volt.

Te nem vagy az.

2011. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát így önjellemzésed alapján elég szerencsétlen lehetsz...
2011. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
lehet hogy szimplán kiccsit dilis vagy, ha mneg úgy érzed hogy hasonlítanál rá akármiben is az csak azért lehet mert jónak érzed magad és ez nemis baj csak ne vidd túklzásba nehogy valaki bolondnak higgyen ha meg annyira szereted azt hogy jó vagy akkor menj el papnak!
2011. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
a fénylény alatt csillagharcost értessz?? ha igen, akkor jézus csillagharcos volt??
2011. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
eszembe jutott most az amikor elütött egy auto utánna egyből elkezdett esni az eső,de a a rendőrök fekete zsákkal le takartak mintha már meghaltam volna,a mentős is nagyon rosszúl bánt velem.igaz másnap jött elnézést kérni.de aki elütött az érdekes egy fazon volt.megsem nézett meg semmi meg olyan hamar ott voltak a rendőrök mentől.ráncigálva rakott be a mentőbe.és olyan jelzőkkel illetett meg amilyen nem vagyok.másnap jött kezét csókolomot köszönni mert az altatós nővérnek panaszkodtam.rá jöttek ki vagyok gondolom.
2011. okt. 3. 15:45
 10/42 anonim ***** válasza:
Szegény környezeted....Ne mondj ki hangosan ilyeneket,mert többé nem láthatod majd a napot...
2011. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!