Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg idéztem egy démon. Szóval...

Meg idéztem egy démon. Szóval nem tudtam el uzni. és pár napja gondolkodtam. és lehett hogy a hasznomra is válna!?

Figyelt kérdés
Van egy ilettő aki nagyon sokk fájdalmat okozott az életmemben......próbáltam neki minden fajta módon ártani de nem sikerult sajnos.....és már én nemis ojan régg meg idéztem egy démont de nem sikerult vissza kuldenem de nemis próbálkoztam vele....de nembaj azt szeretném meg tudni hogyan lehett egy démont egy bizonyos személyre kuldeni szó szerint hogy ne engem cseszegesen hanem őt....mert meg érdemli.....Kérem szépen a SZKEPTIKUS EMBEREKET HOGY MOST NE IRJONAK NEKEM SEMIT.....én csak anak a válaszát várom aki tényleg tujda enek a kérdésnek a válaszát és a módját hogy is tudnám rá kuldeni
2011. jún. 19. 20:31
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
a barátok köztbe is idéztek:D:D
2011. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
86%
Megmutatod a démonnak ezt a kérdést és a helyesírásod láttán szörnyethal.
2011. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
küldd rá magadra biztos jól kitolsz majd magaddal
2011. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
idézd magad felé,hogy javitson rajtad,ha már nem tudtak megnevelni!Amugy bosszut állni nem igy kell valakin,ne bosziskodj mert visszapattan rád és aztán imádkozhatsz a kegyelemért!
2011. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Hát látom hogy sokk it a kretén.....:D

Tisztelet a kivételnek:)

Igen nagyon sokk fájdalmat okozott nekem....és nem igen ölt volna embert ha én nem lépek közbe de mindegy ezt most nem itt szeretném meg vitattni.....Ez egy másik történett.....engem csak az érdekelne hogy hogyan tudnám rá kuldenki.....amugy már ki derítettem hogy tudnám vissza kuldenki és csak akor kuldöm vissza ha majd azaz ilető hallot lesz habár azis igaz hogy mijen következményekel jár de nem bánom ha így kell megoldanom a problémámat akor így....ja amugy hányszor ismételjem el a szkeptikus emberkéknek hogy ne írjonak nekem ha egyszer nem érdekli őket eza téma és nem tapasztaltak ijen? Kérem nekem csak ojan írjon aki hisz a démonok létezésében és aki ezel foglalkozik pld...vagy már ki próbált ijen és vele is hasonló esetek voltak.....Kérem Szépen pontosan szeretném meg tudni....Hogyan is kuldhetném rá.....Idézem meg ujra és kérjem azt hogy őt ölje meg ne engem? vagy hogy?

Mégegyszer is Kérem azoknak a válaszát aki ért ehez és tujda a kérdésemre a bizonyos választ

2011. jún. 20. 07:42
 16/44 anonim válasza:
Keresd fel a legközelebbi pszihiátriát, és ott érdeklődj efelől, ha ott nem tudnak neked segíteni, akkor nem tud senki!
2011. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

*egy szkeptikus ember*


már bocs, de szerintem se léteznek ilyesmi lényeg ...

egyébként nem ártana egy helyesírási szabályzatot megidézned ;) ha azaz illető megérdemli mond meg neki, hogy mivel bántott meg... nem egyszerűbb??? Minthogy h*lyeségeket küldözgetnél rá? És ha amit csinált nem direkt csinálta??? Arra már bele se gondolsz ugye?... Meg tudod az emberek hirtelen felindulásból, meg rossz napjaikon csinálnak hülyeségeket... -.- értelmi lény...<<< na ez viszont létezik...

2011. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem tudom mit követett el az az illetö, de nem éri meg kinyírnod magad miatta. Nem tudod hogy mivel játszol! Az a valami mindenre, és mindenkire veszélyes! Ha átküldenéd ahoz az illetöhöz, és befejezné a dolgát, a következök történhetnek. 1 Vissza megy hozzád, és életed végéig kínoz, vagy megöl. 2 Keres egy "magas energia szintü" és (ÁRTATLAN) egyént, rátapad, és azt kínozza élete végéig, vagy megöli. Hogy szemléltessem hogy milyen veszélyesek ezek a lények, mindjárt küldök egy linket ami jól fogja szemléltetni hogy micsoda gonosz is lakozik ezekben a lényekben, és hogy milyen veszélyesek. Nagyon hosszú olvasmány, de arra kérlek az egészet olvasd el! Ez a sztori a legrémisztöbb horror filmeknél is ijesztöbb. Csak annyi a különbség, hogy ez a valóság!
2011. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
2011. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
neked nincs vmi rendben gyerek... megölni vkit??? hát figyelj már akk kapd el egy sötét utcán azt késeld meg.... nem egyszerűbb de fogyatékos??? te akkora iq huszár lehetsz h hihetetlen... kajak le kéne kerestetni az ip címed azt megmutatni anyádnak meg a rendőségnek h ölni akarsz... azt kéne... nekem és egy ép eszű embernek a gyilkosság meg se fordul a fejébe max. az h meg kellene verni...
2011. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!