Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg idéztem egy démon. Szóval...

Meg idéztem egy démon. Szóval nem tudtam el uzni. és pár napja gondolkodtam. és lehett hogy a hasznomra is válna!?

Figyelt kérdés
Van egy ilettő aki nagyon sokk fájdalmat okozott az életmemben......próbáltam neki minden fajta módon ártani de nem sikerult sajnos.....és már én nemis ojan régg meg idéztem egy démont de nem sikerult vissza kuldenem de nemis próbálkoztam vele....de nembaj azt szeretném meg tudni hogyan lehett egy démont egy bizonyos személyre kuldeni szó szerint hogy ne engem cseszegesen hanem őt....mert meg érdemli.....Kérem szépen a SZKEPTIKUS EMBEREKET HOGY MOST NE IRJONAK NEKEM SEMIT.....én csak anak a válaszát várom aki tényleg tujda enek a kérdésnek a válaszát és a módját hogy is tudnám rá kuldeni
2011. jún. 19. 20:31
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Rettegjél csak, van mitől, legalább annyira félelmetes egy démon, mint a húsvéti nyúl vagy a rézf*szú bagoly.
2011. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Oké, tesokáim, démonok talán léteznek vmilyen szinten hiszek bennük, de nem a fizikaiban hanem a lelkiben.... de az h megidézed, tegyük fel igaz, szerinted egy démon engedelmeskedik neked? nem hiszem, a démonok ártó lények, szenvedést okoznak és évtizedekig követnek bárhova mész aztán megölnek....(csakhogy ez egy film paranormal activity) és ráküldenéd vkire? Hogy te mekkora f@sz vagy! Egy démont küldesz rá?? Inkább veresd agyon vkivel te szemét!! . Tudod te mivel játszadozol?? V h miről beszélsz? A POKOLRA KERÜLSZ.. Nem mintha elhinném ezt az egészet, de ha lenne démon te ráküldenéd? LOL, és még besokkolok xdxd ilyen hülye embereket, de ne aggódj ilyen problémával többen is küzdenek, de sose add fel v kinövöd v meggyógyulsz... DE ha téll megidézted vhogy tüntesd el vigyél papot oda, démonűzőt, médiumot, de ne merd senkire se ráküldeni!! Nem is hiszem h megidézted, ilyen a világon nincs, minek írsz ki ilyen hülye kérdést?? Vegyél szellemidéző táblát v miaz és kommunikálj vele, tudod... ráteszed a kezed és kérdezel vmit ő meg rámozdítja igenre v nemre, ha annyira beteg vagy h téll azt hiszed h megidézted akk ezt próbáld ki :D, jah és BETEG vagy ajánlom a pszihiátriát, v költöz be a templomba ott biztos nem baszogat a képzeletbeli barátod...xdxd

Sőt tudod mit csá én vok démon a nevem bazil guszti, nem segitek neked LOL

2011. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Hülyék az emberek -.-
2011. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 10:27 Én végigolvastam és ez rettenetes. Iszonyúan ijesztő, főleg, h a mai napig zajlik. Szóval kedves kérdező, legyen ez a történet tanulság neked is! Ja, és a hármas törvény is jusson az eszedbe amikor valaki másnak akarsz ártani!
2011. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm a K......baszot szavaitokat:)

huje ezaz ember aki másra mondja nekem nincs semi az elmémel teljesen normál vagyok.....De már nem kell el mondanotok már tudok....:)

2011. jún. 21. 06:30
 36/44 anonim ***** válasza:
Jézusom...
2011. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Ah, tudom hogy ezt megfogom bánni, és nem is érdemled meg nagyon, de mivel a sárga villanás kérdésnél elmondtad hogy megbántad a dolgot, itt egy link ahol egy bizonyos Won nevü illetö írt egy szertartást, ami lehet hogy elüzné a démonodat. Keresd ki a válaszát. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len.. Azt hogy ennek a szertartásnak mik a veszélyei, azt nem tudom, de biztos nem olyan veszélyes mint a te démon idézésed. Javaslom hogy nézz utána. Kapcsold ki a fölösleges elektromos szerkezeteket, mert azokat a démon megcsapolhatja. És ne félj töle, mert azzal szintén erösíted.
2011. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Bár ez a szertartás tükörböl való idézéshez van, szóval kérdezd meg ettö a Wontól hogy pontosan hogyan kell csinálni. De a legjobb egy szakértö lenne.
2011. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
A szertartással pedig tuti ami tuti, vigyázz. Na meg majd annak a veszélye is fenn áll hogy a démon erösen ellenálni fog.
2011. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Bakker, most nézem ki írta ki a kérdést... Mekkora hülye vagyok... - -" Tudtam, mindíg ez van ha segíteni akarok valakinek. Mindíg megszívom valahogy... :(:(:( Bocs hogy zavartalak...
2011. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!