Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg idéztem egy démon. Szóval...

Meg idéztem egy démon. Szóval nem tudtam el uzni. és pár napja gondolkodtam. és lehett hogy a hasznomra is válna!?

Figyelt kérdés
Van egy ilettő aki nagyon sokk fájdalmat okozott az életmemben......próbáltam neki minden fajta módon ártani de nem sikerult sajnos.....és már én nemis ojan régg meg idéztem egy démont de nem sikerult vissza kuldenem de nemis próbálkoztam vele....de nembaj azt szeretném meg tudni hogyan lehett egy démont egy bizonyos személyre kuldeni szó szerint hogy ne engem cseszegesen hanem őt....mert meg érdemli.....Kérem szépen a SZKEPTIKUS EMBEREKET HOGY MOST NE IRJONAK NEKEM SEMIT.....én csak anak a válaszát várom aki tényleg tujda enek a kérdésnek a válaszát és a módját hogy is tudnám rá kuldeni
2011. jún. 19. 20:31
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:

Khm bocsánat de nem azt mondta, hogy ölni akar, hanem azt, hogy bosszút akar állni.

Mellesleg honnan tudjátok, hogy mennyire gonosz és alattomos az a démon???

2011. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 Catter_Killer válasza:

egy szellemet megidézni és nem visszaküldeni nem kis felelőtlenség... bár gondolom te igazán szeretnéd, ha kapnál egy rossz karmát... és végigkísértene örökké... viszont ha megölöd tudnod kell, hogy rád emlékezni fog... és lehet az ő kísértete fog téged megölni!

amugy szép napot:D

2011. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Playboy23 olvastad a linket? - -"
2011. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

10:27 köszönöm a válaszodat:)

ti szkeptikus emberek minden f.....ságokba bele kel utnötök az orotokat? Nem lehete az hogy egy picitt most le szálnátok rólam? Azt csinálok amit én akarok értitek....ezaz én életem.....a gyengébek kedvéért:D

Hát én tisztában vagyok a következményekel....Csak már nagyon arra lenék kíváncsi hogyan is kuldjem rá......és nekem ne mondogasonak ojanokat hogy menyek pszhihológushoz.....nekem nem kell el menem hanem annak aki ezt írta....hogyis magyarázam nektek mindenki magából indul ki.....és aki hisz benne hisz aki nem az meg nem én nem fogok senkinek rimánkodni hogy ez létezik az létezik.....aza fő hogy én hiszek a létezésukben és ez nem beteges dolog szerintem....meg ne a hejes írást nézétek hanem azt hogy ez a kérdés miről szól:D......hagyuk nektek nem fogok magyarázkodni.....esetleg annak fogok magyarázkozni aki ért ezekhez....és van az ijen dolgokhoz tapasztalatta......köszönöm a normális válaszokat:)

2011. jún. 20. 13:28
 25/44 A kérdező kommentje:
Catter_Killer.....igen gondolom hogy egész életembe kisértene de szellemeket tudom hogyan kell visszakuldenki....ha kell a ház minden egyes sarkát megszentelem szenteltvízel vagy hívok egy papot.......és nem ölni akarok csak bosszut álni....de az hogy a démon öli meg vagy én az kétt kulömböző dolog......De hagyuk szerintem csak enyit akartam mondani.....Ja meg a karmámal kapcsolatosan azt megtisztítanám....miután végezet vele...és így nem fog kisérteni:)
2011. jún. 20. 13:36
 26/44 anonim ***** válasza:
Elöször is, ha ráküldöd a démont, akkor vagy megöli, vagy nem. Nem lehet megmondani hogy mit csináljon vele. És azt sem értem miért akarsz ártani neki, hisz a leírtak alapján egyformák vagytok. Mind kettötöknek csak a célja elérése számít, az nem hogy ha a démon megöli, fojtatja a mészárlást! Le se sz@rod hogy a démon ártatlan emberekre is rátapadhat, vagy megölheti öket! Azt hiszed hogy miután elvégzi a dolgát majd vissza mén oda ahonnan jött?! NEM NEM MÉN VISSZA! Tovább fojtatja az emberek kínzását, és ölését! Ha tényleg ilyen ember vagy, hogy képes vagy ártatlan embereket veszélybe sodorni, akkor remélem is hogy rosszul sül el a szertartás, és téged öl meg az a valami! :(:(:(
2011. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

14:10

köszönöm a válaszodat....látom szeretc mások hallát kíváni...de figyelj én ő vele nem vagyok egy nemis leszek soha érted....míg nem ismersz engem adig ezt ne feltétteleze rólam ezt senki....csak azt kap amit meg érdemel....és engem nem érdekel senki....szóval más szavára nem nagyon adok...csak azt szeretném meg tudni...hogyan kuldjem rá az ég szerelmére.....csak enyit kérek

2011. jún. 20. 17:35
 28/44 anonim válasza:

Kedves Kérdezö!

Szerintem egy démontól nem igen jó valamit kérni,mert miután megkapta amit akart nem fog neked segíteni,és,ha mégis,démonoknak nem túl jó tartozni.De ez csak egy vélemény,tegyed amit jónak látsz!

2011. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Mind a helyesírásod, mind a démonokban való hited az értelmi szintedet tükrözi.

Csak remélni tudom, hogy ez leginkább a korod miatt van és pár év múlva kinövöd, habár van egy erős gyanúm, hogy nem...

2011. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Kérlek be fejezted......Tudod kivel szórakozal....A jó édes anyucidal.....Bárcsak az isten rád adna azta félelmet amiben én most élek mert látom az ijen szkeptikus embereknek sehogysem értik meg....ha nem hisznek ijenekben minek írogatnak ijen badarságokat mert szerintem senkit se érdekel az ijen szavak elnézést kérek mindenkitől de ezt már nem bírtam tovább....
2011. jún. 20. 20:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!