Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek Vámpírok? :D

Szerintetek léteznek Vámpírok? :D

Figyelt kérdés
Tudom hulye kérdés...De elkezdek ezek foglalkoztatni...
2011. okt. 16. 13:51
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Igen, nagy valószínűséggel VALAMIKOR léteztek. A sokan a bolhából, elefántot csináltak. Ma már nem hinném, ha csak nem bujkálnak :D
2011. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Energia vámpír van...
2012. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
leteznek,de nem olyanok akik fokhagymatol irtoznak,es nem tudnak bemenny a hazba csak ha behivjak ökett.Többet is mondhatok roluk ha akarod
2012. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
hááát..nééézd..léteztek feljegyzések,már az ókorban,középkorban is..én azért teljes biztonsággal nem zárnám ki..
2012. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Em0 Girl ***** válasza:
léteznek. csak nem úgy ahogy gondolod. nincs szexi külsejük,nem csillognak a napfényben és nem szeretnek emberekbe... na jó,Twilightól eltekintve léteznek vámpírok.
2012. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Léteznek
2015. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Dina0518 válasza:

Hát figyeljetek

Miutan en elolvastam Darren Shan vampir konyveit,

Megneztem a Twinlight es a Vampire knight ot,es sok mast....lehet hogy leteznek,aki hallott Drakula rol......

Szerintem....Igen léteznek!de nem olyanok ahogy leirtak,vagy elkepzelik ^₩^

En ugy kepzelem el oket mint ahogy Darren Shan leirta ahogy leirja az ál oneletrajzat... ...a vampire knight ben is van vmi.............ki latta az Éljsötét árnyékot¿¿¿¿??

;) XD ;) ;/

2016. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!