Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek Vámpírok?

Szerintetek léteznek Vámpírok?

Figyelt kérdés

Ti hisztek benne ?

És ha szerelmes lettem egybe ?

Kérlek csak a normálisak irjanak !

Amugy meg nem vagyok buggyant csak kíváncsi vagyok mások véleményére..?


2011. okt. 19. 19:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
léteznek
2011. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Jézusom egy újabb alkonyat fan. mikor lesz már vége?
2011. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok alkonyat fan! egy részit sem láttom és nem is fogom nézni
2011. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A magyar helyesírási szótár egyik oldalát se láttad, ha jól sejtem...
2011. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Van egy supernatural c. sorozat, amiben két srác a főszereplők, na ők biztosan igent mondanának. De a helyzet az, hogy vámpírok nincsenek, csak a tvájlájtban, meg a többi amerikai szennyirodalomban, amivel manapság a tiniket etetik (amilyen remélhetőleg te is vagy, mert különben nagy para van). szóval nőj fel, és ne foglalkozz a mesebeli alakokkal, mert vérszívók csak képletesen léteznek és ők mind a parlamentben ülnek:)
2011. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

Szerintem léteztek,de biztos hogy nem a napos területeken...

Talán valahol olyan helyeken ahol kevés a napsütéses órák száma. Ez meg amúgy csak hit.! Hinnünk kell valamiben.!

Valaki a mikulásban hisz, valaki abban, hogy az ország kilábal a válságból, valaki meg a vámpírokban és az ehhez hasonló lényekben. Hinni nem bűn de nem vezet sokra szerintem klassz lenne ha élnének még ma is vámpírok. Én szívesen lennék az mert akkor nem kellene sok dolgot megtennem. Nem kellene aggódnom amiatt hogy mikor halok meg. Ha valaki ismer vámpírokat, akkor küldje már le Csongrád megyébe. Ha át is változtatna akkor meg annak roppant hálás lennék. (nem vicc)

Ja! és nem vagyok agyilag hibbant, sem pedig olyan ember aki nem tudja megkülönböztetni a valóságot a mesétől.

De! ha valaki komolyan tud az előbb említetteknek megfelelően cselekedni akkor hinnék legalább a szememnek!

(ha találkoznék egyel)

Üdvözlettel! Egy ember aki nem akarja feldobni a bakancsát.

És még valami. ÉRTELMES KOMMENTEKET KÉREK!

2011. dec. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
ha szerelmes lettél egybe közülünk akkor az veszélyt jelenthet rád nézve!!
2012. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Igen léteznek. Jómagam is az vok :)
2012. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Mómóka16 válasza:
a tizenkettes válaszolónak igaza van ez az egész a vámpír denevértől származik ez a marhaság mert ez a denevér fajta vért iszik és nagyon ritkán támad embere (csak ha a kicsinyeit vagy a fészkét piszkálják) ezek állatok vérével támplállkóznak és egy régi babona miatt indult el az egész mert ha valaki nem tudná van egy olyan betegség hogy vérszegénység és ha vért kellet innia ezt az emberek félre értették és innen kezdődött ez az egész babona.
2015. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!