Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetne átváltozni...

Hogyan lehetne átváltozni farkasemberré?

Figyelt kérdés
Csak kérdéssel kapcsolatos válaszokat várok, nem azt kérdeztem, hogy hogyan nem lehet, hanem, hogy HOGYAN LEHET, ezért olyat ne írjatok, hogy nem lehet, csak akkor írjatok, hogyha tudtok rá módszert!:)

2011. nov. 2. 12:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyenné, ugye a farkasember mítosz kb. egyidős az emberekkel, szóval elég sok fajtája él a legendának.
2011. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát ilyen emberszerűre gondolok, ami 220-320cm magas és két lábon jár
2011. nov. 2. 12:21
 3/25 anonim válasza:
Láttál valaha kézzel fogható bizonyítékot rá,hogy léteznek? Nem kötözködésből mondom. Csak kíváncsi vagyok rá.
2011. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
46%
Igen abban igazad van hogy attól ha hiszel valamiben még nem vagy hülye de nem mind1 hogy miben hiszel.De az is igaz hogy mindenkinek joga van abban hinni amiben akar.
2011. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ember is vagyok, farkam is van. Soha egyszerűbb módszert!
2011. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szopogass ezüst kanalat, és ha már allergiás reakciód lesz tőle tudod, hogy farkas ember vagy :-)
2011. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a legközelebbi jelmezboltba.
2011. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Az a fajta, amire te gondolsz nem túl elterjedt, de mindenhol megtalálható a világon. Nem szabad elfelejteni hogy rengeteg fajtája van a vérfarkasoknak, farkasembereknek. Akiket te emlegetsz Lycannak hívják magukat, legalábbis az angol nyelvűek. Lehet harapás útján azzá válni, vagy ha megidézel egy halottat. Sajnos még magyar lycant nem találtam, csak olyanokat akik messze laknak, pedig én is szeretnék egy marást.


Egyébként ez nem kisgyerekeknek való dolog, nem is biztos hogy lelkileg elbírnád viselni ami rád vár. Hagyj fel ezzel még időben.

2011. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"lelkileg el bírnád viselni"



Ja, a szupererő és a hatalmas karmok mind olyan dolog, amiket nagy csapásként lehet értékelni

2011. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Sehogy. A farkasember Reptoid, csak nem ismerték őket és azt hitték farkas, mert arra hasonlított a Yeti kinézetével.
2011. nov. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!