Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetne átváltozni...

Hogyan lehetne átváltozni farkasemberré?

Figyelt kérdés
Csak kérdéssel kapcsolatos válaszokat várok, nem azt kérdeztem, hogy hogyan nem lehet, hanem, hogy HOGYAN LEHET, ezért olyat ne írjatok, hogy nem lehet, csak akkor írjatok, hogyha tudtok rá módszert!:)

2011. nov. 2. 12:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
az emberek nem képesek átváltozni, csak a démonok :( és nem kéne kiviccelni ez komoly dolog..
2012. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
IRJ PRIVIT
2012. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
2012. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Mellár Laci válasza:
Figyeljtek kérlek.Én a mi napig kutatom a vámpírokat, és a vérfarkasokat, illetve farkasembereket.Most elmondom az én véleményemet.Sajnos nem találtunk semmi bizonyítékot, hogy e lények még ma is élnének, de azt tudjuk biztosan, hogy éltek.De sajnos legtöbjüket már lemészárolták, így sokan azt hiszik, hogy kipusztultak ezek a fajok.Nap mint nap töprengek ezeken, és kutatom, de eddig semi ojan áldozatról nem tudok, és nyomról, hogy bizonyítaná e lények mostani életét is.Sajnálattal kel közölnöm, hogy, csekéj az eséje annak, hogy ezek a lények a mai napig is velünk élnek.De ha valóban léteznek, okkal teszik szerintem, hogy nem tudunk róluk, szerintem jobb is így, mert az emberek félnének kimenni az ucára, ezt gondolom én, amennyire a maji emberiséget ismerem.De valószínű, hogy ha ezek a lények tényleg ének, valóban békések, és nem bántják az embert, mert akkor már biztosan tudnánk róla.
2012. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
há' egyé' lóut'(lóóót')
2015. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!