Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetne átváltozni...

Hogyan lehetne átváltozni farkasemberré?

Figyelt kérdés
Csak kérdéssel kapcsolatos válaszokat várok, nem azt kérdeztem, hogy hogyan nem lehet, hanem, hogy HOGYAN LEHET, ezért olyat ne írjatok, hogy nem lehet, csak akkor írjatok, hogyha tudtok rá módszert!:)

2011. nov. 2. 12:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Most nagy divat lett ez a Reptiod-os dolog?XD Csak mert mindenki ezekről beszél -.-"
2011. nov. 3. 08:45
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
én tudom! de most csak neked fogom elmondani, senki másnak, szóval nagyon figyelj! először is fogj egy csirkét! de ne kicsit, ne nagyot, pont olyant aminek a mérete pontosan megegyezik a ceglédi kossuth szobor feje által vetett árnyékkal! nem ér csalni, ezred milliméter pontosságra legyen akkora! utána fogd ezt a csirkét, emeld a fenekét a szádhoz, és kiálts bele hangosan hogy "VAÚÚÚÚÚÚ", de pontosan olyan hangszínben, és olyan hangerővel ahogy az észak-amerikai prérifarkas szokta, és pontosan éjfélkor (itt sem ér csalni, atom órával csináld, pontosan 0:00-kor legyen, különben nem fog működni! ha ez megvolt, akkor fogj egy fürt banánt, és egyenként próbáld meg őket átdugni egy tű fokán. ha ez is megvolt, akkor utána vérbeli farkasemberré válsz, ha nem sikerül, akkor maradsz simán egy idióta aki hülyeségeket kérdezget a gyik-en.
2011. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
előző vagyok: az őszi szünetet fordíthatnád tanulásra is, vagy sportolásra!
2011. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem van farkam és embernek tűnök. Akkor én most farkasember vagyok?
2011. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem te egy F@szember vagy xD
2011. nov. 3. 16:01
 16/25 anonim ***** válasza:
Akkor éljek soká, nem? :D
2011. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én egy ferkasember vagyok! Ha szeretnél te is az lenni szivesen megtanítalak!
2011. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Reppermatyika válasza:
hmmm....Nekem van farkam és ember vagyok....de nem vok farkasember... hol a hiba????? xD
2011. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
fail!!!!!XD
2011. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%

Na, most akkor a sok retardált reptoidos marhaság után valami értelmes válasz:


Nem tudsz azzá válni. El is mondom, hogy miért. Rólam azt kell tudni, hogy mindig is foglalkoztattak az olyan dolgok, amiket az átlagember kitalációnak, fikciónak gondol, és a legtöbb ilyen jelenséget sikerült is megtapasztalnom. Sajnos többet, sokkal többet, mint amit szerettem volna. A farkasemberekről több tévhit kering, a legnagyobb az, hogy ezek emberek. Közük nincs hozzá. Csupán genetikailag mutálódott farkasok. Intelligensebbek, gyorsabbak, erősebbek, tudnak két lábon járni. A hím átlagmagassága 3 méter a nőstényé 2,5. De érkeztek bejelentések 4 méter magas példányról is. Rendkívül gyorsan mozognak, előszeretettel vadásznak falkában. Azért nem tudnak róluk sokan, mert az erdőkben élnek. Illetve van egy speciális alfajuk, amik a Himalájában élnek, igen, ezek a jetik. Amit tudni kell róluk, hogy NEM agresszívak, félnek az embertől. Ez elsőre furcsán hangzik, de tanúsíthatom, nem bántanak minket. Legalábbis ami a Dél-Amerikában élőket illeti. A Himalájában lévőkről nem tudok érdemben nyilatkozni a veszélyességüket tekintve.

2011. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!