Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láthattam? Miért tette ezt?

Mit láthattam? Miért tette ezt?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel, 05:38-39-kor történt. Mentem a buszmegállóhoz, mint minden hétköznapi hajnalon, és észrevettem velem szembe jönni egy férfit, aki hirtelen lekanyarodott egy közeli utcába, így, természetesen, eltűnt a láthatárról. (Csak jobbra van egy "lekanyarodó" utca.) Néhány másodperccel később ugyanott, ahol korábban sétált az az ember, megjelent hirtelen egy másik férfi, aki sántikálva, lassan sétált, egy pillanatra elfordítottam a tekintetem, és már "eltűnt", mire megint odanéztem (villanás-szerű volt az egész). Már nagyon közel voltam (néhány mp-nyire) a lekanyarodó utcához. Odaértem, benéztem, és a viszonylag hosszú utca KÖZEPÉN megláttam a sántikáló, nagyon lassan haladó embert, pedig két-három másodperccel azelőtt még abban az utcában volt, ahol én is! Akkor már gyanús volt, hogy esetleg szellem (vagy valami hasonló), mikor egy villanásnyi időre "előtűnt"... Elmondtam ezt néhány ismerősömnek, ők is csodálkoztak. Kizárt, hogy más ember lett volna, mint, aki megjelent egy pillanatra, mert jól megfigyeltem a lámpafénynél.
2011. nov. 24. 14:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

20:20


Érdekes, hogy veletek is az enyémhez hasonló eset "zajlott le". :)

Ez is kis utcában történt, kertvárosi területen, csak itt velem szembe jött a "személy".

Ami még feltűnt a járásával kapcsolatban, hogy a sántikáláson kívül, valahogy olyan görbe, "karikalábai" voltak, ezért kissé düllöngve ment, ami okozhatta esetleg a sántikálását is.

2011. nov. 26. 23:43
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Baj van a fejeddel. Mekkora hülye kérdések. Hány éves vagy 10?lol
2011. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 VASSZAKÁLL válasza:

1 jó tipp


MENNY EL ORVOSHOZ

2016. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. Neked is egy jó tipp: Amikor jópofa akarsz lenni, nem árt meggyőződni a helyesírásodról.
2016. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!