Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hülyén fog hangzani de...

Lehet hülyén fog hangzani de kis kori emlékek. Szellemek voltak?

Figyelt kérdés

mi ilyen udvar házban lakunk. a szembe szomszédoknak éjszaka mindig ég a villany, a két nagyszobaközt nincs ajtó.


na, amikor kicsi voltam és a nővérem éjszakás volt a munka helyén, mindig fen voltam és vártam a tesómat! de mindig láttam fekete embereket! Mindig azt hittem a szembe szomszéd árnyékai, de nem mert a szoba környezetéhez mozogtak (a szekrénynek támaszkodtak, az asztalon könyököltek). egyik éjszaka féltem tőlük a hideg rázott, máskor pedig barátságosnak gondoltam őket. volt amikor integettem nekik visszaintettek. és örökösen engem néztek ahogy fekszem az ágyamon!

amikor haza jött a nővérem, a fekete alakok el tűntek!


Olyan 4 éves lehettem akkor! Ezért ne nézzetek hülyének! De azt hiszem hogy szellemek, vagy nem tudom...

Normális válaszokat mert ekkor még kicsi voltam, köszönöm!


2011. nov. 26. 13:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Szellemek voltak, mi mások lettek volna. Minden gyerek látja a szellemeket 4-5 éves korig, mert ilyenkor aktív a homlokcsakra (harmadik szem), majd a rossz nevelés miatt becsukódik. Ezen minden gyerek átesett, de általában nem emlékszünk gyerekkorunkra.
2011. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Húúh. elég ijesztő lehetett. Igen, én is így tudom, hogy a gyerekek egy darabig érzékelik a szellemeket. Talán jobb is, hogy az ember nem emlékszik rá. Biztos a tudatalattiban azért megmarad és néha a rossz álmaink, fura érzéseink ezekből az emlékekből erednek.
2011. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam dolgokat, el is neveztem őket, rettentően féltem tőlük. Nekem gyerekkorom óta rémálmaim vannak, és

gyakran ezek a lények is szerepelnek benne.

Amúgy, amit te szellemnek gondoltál, lehet valami teljesen más volt.

2011. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

én tudatosan emlékszem rá...

nem tudom néha nekem is rémálmaim vannak, és ezek az alakok vannak benne!

egyszer a hideg rázott tőlük, máskor barátoknak gondoltam őket!!

2011. nov. 26. 14:30
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Amit te láttál úgy hívják őket h sötét angyalok.nem feltétlen rosszakaró szellemek, bár a jelenlétük sosem elhanyagolható.Azt mondják egyes hozzáértő emberek ha iylen légy a közeledbe kerül bánj vele félelemtől teljes tisztességben, és az okát majd megmondja ő h miért van ott.

tudod ha elmész pszichológushoz ő pl azt fogja mondani h fantáziálás eredménye v ha ezután is ragaszkodsz hozzá h te látod őket akkor a tudatalattidat fogja tesztekkel vizsgálni meg hipnózissal.

DE beszéltem már ilyen szakemberrel de nem a praxisán és elismert h igen vannak olyan dolgok amikre ők sem tudnak semmit sem mondani ilyenkor parapszichólógushoz kel menni azt tanácsolat ő is!!!!

2011. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 26. 14:52
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Amit te láttál úgy hívják őket h sötét angyalok.nem feltétlen rosszakaró szellemek, bár a jelenlétük sosem elhanyagolható.Azt mondják egyes hozzáértő emberek ha iylen légy a közeledbe kerül bánj vele félelemtől teljes tisztességben"

Ez mit jelent,nem szabad velük ellenségesnek lenni,csak el kell fogadni a jelenlétüket?


Kérdező ezekkel az árnyakkal nekem is volt dolgom.egyszer este becsukom a szemem az ágyon,és egy kép jelenik meg előttem,munkahelyemen vagyok a wc-ben,és egy magas,széles vállú erős testalkatú,korom fekete emberalak tornyosodott fölöttem.félelmet éreztem,gonoszságot árasztott,de ösztönösen tudtam,hogy nem szabad félnem tőle.aztán eltűnt....bátyám azt mondta az ő szobájában(egy lakásban lakunk)sokszor érezte,hogy figyelik,és egyszer látott egy fekete alakot,aki némán figyelte őt,aztán eltűnt.

másik szitu ugyanígy fekszem becsukott szemmel az ágyon,és hirtelen a semmiből hallok egy hangot,egy képpel társulva:"Nem vagy egyedül" és a függönyöm előtt elhalad egy fekete árnyék...megdöbbentem,és kérdeztem magamban,mi vaaaan??? erre megint elismételte a hang,immár kihangsúlyozva"NEM vagy egyedül"mintha azt akarta volna közölni,hogy ne féljek,csak tudjak róla....

állítólag ezek az árny emberek.

2011. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem hozzászólóval egyet értek...ezek az árnyék emberek. Valószinüleg velük találkoztál kiskorodban.
2011. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__2410404-neha-egy-alakkal-almodom-nem-is-alak-inkabb-arnyek-valaki-magyarazat


néha álmodni is szoktam velük!


és köszönöm hasznos és normális válaszokat!

2011. nov. 27. 14:55
 10/26 tyrion97 válasza:
biztos szellem volt
2011. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!