Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hülyén fog hangzani de...

Lehet hülyén fog hangzani de kis kori emlékek. Szellemek voltak?

Figyelt kérdés

mi ilyen udvar házban lakunk. a szembe szomszédoknak éjszaka mindig ég a villany, a két nagyszobaközt nincs ajtó.


na, amikor kicsi voltam és a nővérem éjszakás volt a munka helyén, mindig fen voltam és vártam a tesómat! de mindig láttam fekete embereket! Mindig azt hittem a szembe szomszéd árnyékai, de nem mert a szoba környezetéhez mozogtak (a szekrénynek támaszkodtak, az asztalon könyököltek). egyik éjszaka féltem tőlük a hideg rázott, máskor pedig barátságosnak gondoltam őket. volt amikor integettem nekik visszaintettek. és örökösen engem néztek ahogy fekszem az ágyamon!

amikor haza jött a nővérem, a fekete alakok el tűntek!


Olyan 4 éves lehettem akkor! Ezért ne nézzetek hülyének! De azt hiszem hogy szellemek, vagy nem tudom...

Normális válaszokat mert ekkor még kicsi voltam, köszönöm!


2011. nov. 26. 13:45
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%
Nem hangzik hülyén az én lányom is látja öket fél töllük néha meg nem fél 1,5 éves korától lámpa ég a szobájában de néha még felsír és bemegyek hozzá olyankor mindig megnyugszik,a kicsi öccse is mostanában felsír kb egy éve neki is lámpa került a szobájába,mindig ott vagyok ha kiáltanak és szükségük van rám.
2011. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
89%

szerintem meg csak a képzeleted játszott veled féltél,

a sötétben valahogy a zajok is hangosabbnak tünnek

2011. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

bocs, nekem az nem tiszta hol láttad az alakokat?

a szomszédban, vagy nálatok, vagy a két ház közt, v hol,

2011. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
nálunk a 2 szobán le le van véve az ajtó és a nővérem szobájában
2011. dec. 27. 12:44
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismereteim és tapasztalataim alapján itt több minden is szóba jöhet: amit a kérdező tapasztalt, valószínűleg itt ragadt holtak lelkei, mert különösebben erős viszolygást nem érzett tőlük. Ha gyerek többször kéri a lámpafényt, érdemes ennek a lehetőségét felvetni, és akár szakértő segítséget kérni. El lehet őket engedni, és igen figyelemre méltó tud lenni a változás...
2011. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 User 4574 ***** válasza:
100%
A lehetőség megvan, hogy azok voltak, persze ettől még nem biztos, hogy az volt. Keress rá neten: shadow people
2011. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!