Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hülyén fog hangzani de...

Lehet hülyén fog hangzani de kis kori emlékek. Szellemek voltak?

Figyelt kérdés

mi ilyen udvar házban lakunk. a szembe szomszédoknak éjszaka mindig ég a villany, a két nagyszobaközt nincs ajtó.


na, amikor kicsi voltam és a nővérem éjszakás volt a munka helyén, mindig fen voltam és vártam a tesómat! de mindig láttam fekete embereket! Mindig azt hittem a szembe szomszéd árnyékai, de nem mert a szoba környezetéhez mozogtak (a szekrénynek támaszkodtak, az asztalon könyököltek). egyik éjszaka féltem tőlük a hideg rázott, máskor pedig barátságosnak gondoltam őket. volt amikor integettem nekik visszaintettek. és örökösen engem néztek ahogy fekszem az ágyamon!

amikor haza jött a nővérem, a fekete alakok el tűntek!


Olyan 4 éves lehettem akkor! Ezért ne nézzetek hülyének! De azt hiszem hogy szellemek, vagy nem tudom...

Normális válaszokat mert ekkor még kicsi voltam, köszönöm!


2011. nov. 26. 13:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
Én egyetlen esetre emlékszem 4 èves koromból. Anyukámmal egy ágy on aludtam és egyszercsak felébredtem 20 percig ott ültem. Éreztem hogy v.ki figyel nyitva volt az ajtó ès láttam egy szellemet.ő nem sötét hanem épp ilyen fehér volt jol láttam az arcát és (kicsi voltam) odaköszöntem : D és rám nèzet meg integetett majd eltuünt. A szivem csak akkor ált meg mikor anyu mutatott egy képet az előző lakorol aki balesetben meghalt persze hogy ő volt.
2011. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 reptoid tudós 2 ***** válasza:
54%
A szembeszomszédotokhoz rendszeresen betörtek a cigányok.
2011. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%
pedobear vadászni indult
2011. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%
szomszédnéni produkciós iroda valamelyik tagját láttad sztem amint épp témát gyűjt egy újabb előadásra!!!
2011. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt mikor 4 éves lehettem,mindenki aludt de a tv ment,és az ablakfelé nézek és látok egy kb 2m-es arnyékot ami engem néz,természetesen nem szóltam de becsuktam a szemem és próbáltam elaludni
2011. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
60%
Én kicsinek álmodtam azt, hogy egy ilyen lény a fákon ugrál és az oviban mindenkit eltüntetett csak hamu volt a gyerekek helyén, aztán percekig engem nézett. gondolhatod, hogy hetekig nem mertem egyedül aludni.
2011. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Ikonitas válasza:
Én is bocs hogy belekérdezek a témába de hogy lehet ezeket a látomásokat tompítani?
2011. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

a nővérem tévéje mögött is fény volt, mintha valami oda világított volna.

Kérdezhettek bátran, ha nem lenne világos a dolog.

2011. dec. 26. 11:06
 19/26 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__2410404-..



azóta álmodtam is már velük!!

a többi álmaimról, szellemeskről feltett kérdésemért, privit, írj és elküldöm!!

2011. dec. 26. 11:07
 20/26 anonim válasza:
Igen érdekes, néha nekem is bevillannak képek egy kiskori fénykép láttán, és sokszor érdekes alakok is szerepelnek az emlékekben, bár nem értem, hogy 4-5 éves kor után miért nem láthatjuk őket..
2011. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!