Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan szellemtörténeted,...

Van olyan szellemtörténeted, ami megtörtént veled?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 15:31
1 2
 11/20 anonim válasza:
82%

Anuymék nagyon olcsón tudtak venni egy kertes házat nm értették miért. aztán amikor beköltüztünk anyám mjdnem minden este látott egy fekete kabátos alakot az ablak üvegben a mi az udvarra nézett de SE a szobában nem volt senki se az udvaron(ahonann tükröződhetet volna.

Egyszer pedig benyúlt a szekrénybe és a pohár elcsúszott a keze elől. Anyum utána nézett és kiderült,hogy a házban úgy 501 ével ezelőtt egy pasi élt és a felesége elhaygta és megölte magát.elég ijesztő volt... de elköltöztünk(nem emiatt anyum szinte megszokta a pasit az ablakban)

2010. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
86%
nem 501 hanem 50
2010. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
90%

Hello!19 eves kozepiskolas srac vagyok.Romaniabol.

1 evvel ezelott tortent.szellemet ideztem es joo helyet egy rossz jott el.egyedul csinaltam es otthon.szerettem volna beszelni egyik volt legjobb baratommal aki meghalt autobalesetben.annyi tortent hogy kialudtak a gyertyak heves szel kerekedett a szobaba,a lampa villogni kezdett,osszevissza mozogtak a fuggonyok,a konyves polcrol konyvek repultek felem es egyeb targyak,nagyon ilyeszto, ferfi hangu, eles-vad sikoly suketitett meg,azztan nagy forro utest erzetem a hatam kozepen es elajultam.arra ebredtem hogy a korhazban vagyok.az orvosok azt alaapitottak meg h aramautes ert.a szuleim talaltak ram a szobamba mikor haza jottek.azutan sokaig fajt meg a hatan es forrosagot ereztem de lassan emgszunt(volt egy piros hosszu vastag csik a hatamon,mintha izzo vasat nyomta volna oda;egyszoval egetes).de nem remisztett meg a dolog.azutan is ideztem meg.

Szellemes szep napot kivanok mindenkinek.

Nem kerem hogy mindenki elhiggye de tudom mit eltem aat.Es nemkivanom senkinek.

2010. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
65%
Ez halál komoly ezt a nagymamám mesélte nekem hogy mikor gyerek volt szilveszterkor bálon voltak a szüleivel és mikor haza értek és ez halál komolyan mondom a mama látta az apukajanak az egyik barátját aki két evvel előtte halt meg nagyon megijedt és befutott a házba ez halál komoly!!!!
2011. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
1996-ban születtem ,úgy hogy lehettem vagy 5 éves 2001 szeptemberében mikor meghalt a papám 58 évesen.Nagyon szerettem de még nem értettem a dolgot azt hittem csak elment és anyuéknak azt mondtam,hogy őt szeretném kaarácsonyra.De nem jött.A másik nagyszüleim még mai napig élnek és virulnak értük a tesóm van nagyon oda.Eltelt kb egy év a papa halála után és a másik papámnak agyvérzése lett.A tesóm azt hitte,hogy megfog halni és anyuéktól azt kérte karácsonyi ajándénként ,hogy gyógyuljon meg.De én mondtam a tesómnak,hogy 6 évesen én se kaptam vissza a papámat te sem fogod higgy nekem.Az nap éjszak egy nagyon furcsa álmom volt amelyben a papámat láttam fiatalon és egészségesen és lelkiismeret furdalástor meggyötörve ,hogy boccsásak meg neki hogy szó nélkül elment.És megihértem hogy a másik nagypapámat visszakapjuk.Így is lett szilveszterre felépült és most 80 éves és még biciklizik!
2011. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Velem több "furcsa" dolog is történt:


1.:

(sajnos elég gyakran), úgy érzem, mintha nézne valaki... :( Van, amikor nekem is akkor, amikor felébredek... Olyankor én becsukom a szemem, és olyanra próbálok gondolni, ami jó dolog. (például, hogy aki nekem tetszik, bevallja, hogy tetszem neki :D ).


2.:

Ez két évvel ezelőtt történt, október 27-én, amikor a legkisebbik húgom született.: Hajnalban anyum és apum bement a kórházba... Reggel 9 órakor a nagymamámmal (mert ő vigyázott ránk) gyújtottunk egy gyertyát két okból is:

-mert a nagymamám testvére halálos beteg, és neki gyújtottuk, hogy felépüljön

-mert tudjuk, hogy anyukám egyik veséje rossz (ami előtt én születtem született volna még 2 bátyám, 1 nővérem, és 1 ikertesóm, de ők nem élték túl, mert anyukám rossz veséje felől voltak, így csak én éltem túl, és most 8 helyett 4-en vagyunk), és neki gyújtottuk a gyertyát.

Szóval a gyertyánk 10 órára elaludt. 10 óra után egy pár perccel felhívott a kórházból egy orvos, hogy a mamám testvére meghalt... :( Ott sírtunk.... ...Ezt anyunak nem mondtuk meg, nehogy feszülten vigyék be a műtőbe. A kishúgom pontosan 16 órakor született meg. És csak utána mondtuk meg anyunak, hogy Éva meghalt... :( Azt mondta, hogy bent a műtőben is érzett valami furcsát, mintha egy szellem keringene bent...

2012. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hogy hiszek e a szellemekben vagy nem. Történt sok hasonló dolog velem, de én nem idéznék meg egy szellemet sem. Lehet történne valami, lehet nem, de ezt kihagyom az életemből:D

Sokakat olvastam, hogy úgy érzik néha, hogy figyelik. Velem is volt ilyen rengetegszer, s szerintem mindenkivel történt már ilyen. Olyan fura érzés önt el olyankor, sokszor annyira közel érzem, hogy gondolkodok a dolgon, hogy hátraforduljak e megnézzem áll e a hátam mögött valaki vagy nem. Ha állna egy szellem, biztos meghalnék ilyedtemben

2013. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
vna, hogyne
2023. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy kétéves gyerek jegyezte ezt meg többször és mutatott a fal felé szüleinek. A szülők nem igazán foglalkoztak a dologgal rohantak az életben, ehelyett a nagymama az, aki utána olvasott a dolognak és keresett fel engem. Állandóak voltak a parketta recsegések, de ezt ez idáig az öreg szerkezetre fogták. Kérte a nagymama, hogy tegyünk próbát, mely szertártartás alatt valóban ott ragadt holt lelket segítettünk a fénybe. A panaszos jelenségek megszűntek, sőt, volt egy olyan hozadéka is a dolognak, hogy a gyermek anyukájának állandó fejfájása „véletlenül” megszűnt a szertartás után. Kértem a nagymamát, hogy bátran mondja csak el hogy mi miatt is szűnt meg a fejfájás, mivel az anya nem volt tisztában a beavatkozásommal.
máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
12 hetes korában halt meg a kisebbik kisfiam, Dávid, és biztos vagyok benne, hogy a kisfiam szellemként jelent meg az idősebb gyermekem, Alex születésnapi buliján. Az eset akkor történt, amikor szüleim meghívtak az otthonukba, hogy ott ünnepeljük meg az idősebb gyermekünk második születésnapját, majd az ott fellőtt tűzijátékról készült fotón megjelent Dávid: Sam, a tűzoltónak öltözve, aki Alex kedvenc mesefigurája. Biztos, hogy a kisfiam láttam, aki azért érkezett beöltözve, mert nagyon szereti a fivérét, aki mellett mindig ott van.
máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!