Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek képesek átvenni...

Szellemek képesek átvenni valaki teste felett az uralmat?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt ilyen tapasztalatom, csak kíváncsi vagyok....
2013. aug. 17. 20:00
1 2
 1/13 MrPifta ***** válasza:
nem, mert nem léteznek
2013. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, képesek!
2013. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szellemek nem. Depresszióssá tehetnek, a saját negatív érzelmeiket átvihetik egy megszállt egyénre, negatív dolgokat sugallhatnak stb (akár pozitívat is, ha pozitív lényről van szó), de teljesen az irányítást nem ők nem tudják átvenni az ember felett. Arra csak más nagyon negatív lények képesek pl démonok.
2013. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen. Egészséges ember teste felett szelleme és lelke uralkodik.
2013. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha elég erős. Ez attól függ, hogy mennyire erősítette meg a lelket az életében, például mennyit meditált, és mennyit végzett hasonló tevékenységeket, amik a lélek megerősítését szolgálják.
2013. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem, mert ami nem létezi, az nem tud csinálni semmit...
2013. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nézz meg egy alkoholistát, egyből megtudod válaszolni a kérdésedet vagy egy depressziós embert, de végül is bármely más függőség is. Vannak betegségek mint pl. az epilepszia az is démonikus.
2013. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen tapasztalatom, mivel évekig megkeserítette az életemet. Teljesen sosem vette át, azonban tele voltam negatív gondolatokkal akaratlanul, plusz a testemre is volt hatása.
2013. aug. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BlackSword ***** válasza:
Tudod utolsó, ezt hívják úgy, h depresszió... Betegség, amivel szakemberhez kell fordulni, és nem a sarlatánhoz...
2013. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!