Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek képesek átvenni...

Szellemek képesek átvenni valaki teste felett az uralmat?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt ilyen tapasztalatom, csak kíváncsi vagyok....
2013. aug. 17. 20:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tom. Én nem nagyon hiszek a démonok és a sátán létezésében. Szerintem csak az emberi elme buta szüleményei. Léteznek, de csak az ember képzeletében, az emberben. A sátán az az ember egy része, amit a rossz felének tudhatunk be, a mindenkiben ott szunnyadó gonoszságnak. De úgy külön, tudatos lény, hogy sátán nem létezik, mert akkor a katolikus vallás és a világ teljesen irracionális lenne, ha jobban belegondoltok. Démonok se léteznek, csak az ember kivetített félelmei. De szellemek szerintem vannak és a pokol is létezik, de sátán és démonok szerintem nem léteznek.
2013. aug. 19. 22:34
 12/13 anonim ***** válasza:
nem-.- mivel nincsen annyi erejük max csak démonok tudják
2013. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
S-nak a világ legnagyobb átverése, hogy tagadja a létezését, és tenger ember be is nyeli-veled az élen.
2013. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!