Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már szellem tapasztalatot...

Volt már szellem tapasztalatotok? Volt olyan élményetek, ami sziklaszilárd hitet táplál bennetek a szellemek iránt?

Figyelt kérdés
Szerintetek vannak szellemek?
2013. júl. 26. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ovis koromban volt valami az ágyam mellett éjjel, emberi alakja volt... Egész éjjel nem aludtam, bebujtam a takaró huzatába :)
2013. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De, nem tudom, hogy léteznek-e
2013. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És szeretnél hinni bennük? Tehát ha látnál egyet, akkor megnyugodnál, hogy "jaj de jó, van valami a halál után" vagy bepánikolnál, mondjuk "Úristen, a világ tele van olyan lényekkel, akik bárhol láthatnak és nincs titkod előttük"?
2013. júl. 26. 09:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia, én épp a múlthéten kezdtem írni ilyen jelenségeket a blogomba, itt van az én és anyukám által észlelt esetek: [link] :D én hiszek a létezésükbe, mert csomó fura dolog/észlelések történtek világ szerte.:P neked volt már valami ilyesmi? :) Esetleg írhatsz privátba is ha úgy jobb :D
2013. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen több ilyen élményem is volt, mikor"szellemet" láttam.(Azért írtam idézőjelbe, mert szellem alatt a legtöbb embernek elhunyt ember lelke vagy valami démoni lény ugrik be, de előttem megjelent olyan is, fényes nappal, ébrenlétben, aki még meg sem született!Azonban nagyon jól megjegyeztem őt, mivel később álmokban is felbukkant, aztán pár évvel később a valóságban is egyértelművé vált, hogy azt a bizonyos illetőt láttam többször is, születése előtt.Még a ruházata is stimmelt, semmi tévedés!)De láttam elhunyt szellemét is, meg sok mindent.Mindegyik jelenés után megtudtam valami olyan tényt, ami alátámasztotta azt, hogy amit láttam, az nem véletlen volt, hanem kapcsolatban állt valamilyen formában a valósággal, például:idős hozzátartozónk szellemét láttam egy este a sötét szobában.Másnap megtudtuk, hogy akkor éjjel halt meg, mikor nálam megjelent.Nem volt beteg, nem számítottunk a halálára, ezzel tehát nem magyarázható az eset.
2013. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Igen léteznek :)
2013. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
regebben en sokszor talalkoztam szellemekkel. nem lattam oket, hanem mikor mentem be a szobaba hirtelen fura erzes fogott el es masodpercek alatt informaciok omlottek a fejembe, amit egy masik valami kuldott nekem. pl mentem be a szobamba teljesen jo kedvem volt, hirtelen rossz erzes fogott el, es jottek az infok hogy egy apuka es kisfia, jo regen haltak meg az erdoben hirtelen varatlanul es atvettem az o erzesuket es biztos voltam benne hogy nem kepzelodom,mar 5 masodperzen bellul jottek az infok. ilyenek parszor voltak, de egy eve senmi, pedog mar nem felek toluk. :/
2013. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Diu válasza:
Hali...velünk sok ilyen történt.Főleg a nagynénémmel!Ha érdekel írj és elküldjük priviben :)
2013. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Nemko77 ***** válasza:

Volt egész komoly mennyiségű anyagom összeírogatva a témában, ami történetet megszereztem ismerősöktől - és csak velük történtet, nem pedig ismerős bátyjának a volt nőjének a tesójával - de egy formázás következtében elbuktam. Szándékozom újra leírni őket, kösz, hogy eszembe juttattad. :D

Volt személyes tapasztalatom is, amit nem is szoktam elmesélni, csak a legközelebbi embereknek. Konkrétan egy korábbi lakhelyemen kifejezetten gyakorinak éreztem őket (a semmihez képest gyakori). Azóta mások laknak ott, szeretném megkérdezni tőlük - vagy az adott szobát használó személytől, de ez nem így megy, vadidegenek sajnos. Volt, és nagyjából egy évvel az eset után meg is tértem.

2013. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
úristen persze h léteznek
2013. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!