Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek/démonok miért...

A szellemek/démonok miért szállják meg az embert?

Figyelt kérdés
Mi a magyarázat rá? Mi az oka? Miért van az hogy egyes emberek ezt tapasztalták, és mért pont ők?

2013. aug. 26. 08:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
Pedig vmit rosszul tudtok leteznek szellemek és demonok a demonok azok mindig is leteztek a szellemek meg az evilagbol eltavozott lelkek. És mielott megkerdeznetek h miert túdom mert màr lattam szellemet satanista vagyok és eletembe 1 szellem idezesen voltam és egy valamit tudok mondani vmi tuti hogy van ha nem is teljesen igy van ahogy én mondtam de vmi tuti hogy van mer a szellem idezesnel behunytam a szemem és onnantol nem emlekszem semmire. Ugyhogy én igenis hiszem hogy vannak/leteznek.
2013. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mindenkinek üzenem, aki nem hisz a démonokban hogy olvasson utánuk, vagy valamilyen formában informálódjanak mielőtt idejönnek jártatni a szájukat! Számos bizonyíték van a démonok és a szellemek létezésére, én úgy tudom hogy az olyanokat szállják meg leginkább (vagy találják meg őket), akik mélyen depressziósak, esetleg elmebaj vagy gyenge immunrendszerrel rendelkeznek, idáig 2pédát tudok felhozni démoni megszállás bizonyítékára, aki úgy érzi ezt megtudná cáfolni bátran írjon! És semmi köze ahhoz, hogy valakinek gyenge lenne a hite, mert nem ez határozza meg!
2014. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!