Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg léteznek szellemek?

Tényleg léteznek szellemek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2 és fél éves keresztlányom.

Mostanra már elég összefüggően megtanult beszélni.

A múlt héten a konyhában ültem apámmal és a kislány anyukájával, és beszélgettünk, mikor a kislány oda szól nekünk: "Ott van néni!" és közben mutat a mennyezetre.

Aztán, mikor a szobában voltam vele, azt mondja: "Csukd be ajtót, jön néni!"...

És ezt egyre sűrűbben csinálja.

Mit láthat a plafonon?

Nem nagyon hittem/hiszek a szellemekben de ez már kicsit nekem is furcsa.



2014. márc. 25. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is tortent mar ilyen. A huzat becsapta a WC ajtot es eltorte a zarat benne, igy automatikusan ramzarodott az ajto.


De most mar tudom, hogy biztos a szellem zarta ram :) :) :)

2014. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
durva
2014. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 pisti555 válasza:
81%
Hát mondjuk én nem tapasztaltam láttam dolgokat! De anyukám hugom ők elmondása szerint töbször is láttak jelenségeket! Vagy egy történet az öcsém kiskorába teljes személy leirást adott nagymamákról akit csak csecsemő kprába látott! Aztán mama meg halt az öcsém ahogy volt vagy 2 éves mindig beszélgetett valakivel anya kérdezte hogy kivel beszél és monta mamájával jött meglátogatni!anya ki fagata hogy néz ki akivel beszél és teljes személyleirást adott róla! Hát nemtudom van e szellem de ha nem akkor ez hogy?
2021. máj. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ez nem hazúgság de èn a kiskoromban egy emlèkre tisztán emlèkszem: kb 2èves voltam ès amikor a szüleim fölèm hajoltak ès beszèltek nekem akkor iszonyatosan furcsa dolog törtènt. Láttam közöttük mèg egy embert ès szerintem a papám volt az aki kèt évvel azelőtt meghalt mielőtt megszülettem.!!

Mèg nèha most is törtènnek velem furcsa dolgok pl:van hogy az ajtóban nèzek valamit de nem tudom hogy mit.ès nem csak úgy elbambulva a falat nèzem.valamit nèzek de nem látom hogy mit0.o

2022. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem tudom. Den nekem egyszer este egy játék babám a székemen volt. A feje az asztal felé volt fordítva. Reggel amikor felébredtem a feje felém volt fordítva. Nagyon megijedtem de odamentem és vissza fordítottam a fejét 😅😅😅 jobb lett volna ha egyből a barbis dobozomba teszem, hogy ne ijedjek meg mégegyszer emiatt!
2023. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!