Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Látott már valaki óriást, aki...

Látott már valaki óriást, aki felhőből volt?

Figyelt kérdés
Nem hülyeségből kérdezem. Komolyan érdekel. Arra lennék kíváncsi, hogy az égen valaki látott-e már lebegő emberalakokat. Nem arra gondolok, hogy a felhőnek volt egy kicsit olyan alakja, hanem jól elkülöníthetően az az alak más volt. Akár pl. úgy, hogy konkrétan az arcáról le tudtad olvasni, éppen mit érez. Tehát mintha tényleg valódi lett volna, de mégis felhőnek/vagy azokhoz hasonló dolognak nézett ki.

2014. aug. 12. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
na és gyerekek ezért ne drogozzatok
2014. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Felhőóriást? Nem, még soha és minden bizonnyal nem is fogok. Ha mégis akkor már baj van. :D
2014. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 t_GaRami_a ***** válasza:
91%

Első, kapd be, úgy kellett vissza krákognom a sütit, a torkomból :D


Kérdező, nem tudom mit szívsz, de adj nekem is belőle.

2014. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem szívok semmit, de legalább kiderült, hogy nem tudtok szöveget értelmezni. Azért remélem a magyar érettségi nem volt/lesz vészes. Majd gyúrjatok rá.
2014. aug. 13. 00:07
 5/17 t_GaRami_a ***** válasza:
100%
Nincs értelmezési problémám, csak hülyeséget kérdeztél. Milyen válaszra számítasz? Látott valaki szerinted emberalakot, ami felhő, de nem az és leolvasták az arcáról mit érez? Tessék itt a válaszom, nem láttam, most jobb?
2014. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, ha a kérdésre válaszolsz. Olyan nehéz? Lehet, hogy te nem, más meg igen. Ha meg hülyeségnek tartod, eleve minek írsz ide? Van bőven elég troll kérdés is, ott ki tudjátok magatokat élni.

Megvan az okom rá, hogy megkérdeztem. És nem az unalomig ismételt beböfögésekre voltam kíváncsi. Köszi.

2014. aug. 13. 00:47
 7/17 A kérdező kommentje:

"Látott valaki szerinted emberalakot, ami felhő, de nem az és leolvasták az arcáról mit érez?"


Egyébként meg igen. Olvastam róla, hogy láttak. Érdekelt, hogy esetleg itt mi a helyzet.

2014. aug. 13. 00:48
 8/17 t_GaRami_a ***** válasza:
Oké, ha egy ilyen ember lesz itt, aki ezt mondja, szó szerint akkor bocsánatot kérek tőled itt mindenki előtt.
2014. aug. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tőlem ugyan nem kell. Nem sértődtem meg.
2014. aug. 13. 01:26
 10/17 anonim ***** válasza:

#9

Én sem a fellengzős válaszodért, ezért is írok most.

Ha figyelmesen újraolvasod kérdésed, akkor rövide ez lesz belőle:

"Látott már valaki olyan felhőalakot, aki nem felhőből volt?"

Javaslom, legközelebb ezt kérdezd meg:

"Emelt-e fel már valaki akkora követ, amit nem tudott felemelni?"

2014. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!