Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap éjjel láttam egy...

Tegnap éjjel láttam egy kutyaszerű valamit, amikor épp tartottunk hazafelé a barátaimmal szerintetek mi lehetett az?

Figyelt kérdés
A nagybátyáméktól tartottunk hazafelé kocsival, amikor a félúton a barátom hirtelen lefékezett elszaladt előttünk egy nagy kutya kb olyan magas volt, mint egy őz, csak kutyaszerű volt a szőre pedig fekete ki akartunk szállni a kocsiból, mert hallottuk a morgását éppen ki akartam szállni, amikor elkezdett a kocsi felé rohanni gyorsan behúztam az ajtót, és a barátom rálépett a gázra, de az a valami, csak nem akart megállni egészen az erdő végéig futott utánunk vajon mi lehetett az?
2014. szept. 18. 14:16
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
72%

Egy nagyon nagy, fekete kutyaszerű lény? És még morgott is?

Erős a gyanúm kérdező, hogy a Louvus versisticus nevű faj egyedét láttátok.

Ezek nagyon különleges, ám egyben veszélyes lények is. Mindennemű felszerelés nélkül nem túlzottan ajánlott megközelíteni. Gondolom nem volt nálatok a "titkos fegyver" sem.

Szerencsétek volt, hogy nem esett semmi bajotok. És bár ti biztos nem így fogtátok fel, de azért is szerencsétek van, mert láthattátok ezt a kriptidet.


D.W.

2014. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 hidra12 ***** válasza:
23%

Kutya szerű? The rake volt:D űsd elk és ted ki trofeának a falra.

Én azért is vissza mennék a helyszinre mivolt az .

De lehet farkas volt ritkák magyar országon de vanak

2014. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem értjük. :-)


Ott volt éjszaka az úton egy őz méretű, kutya kinézetű lény, amit morgott.


Erre ti ki akartatok szállni a kocsiból. Ez valóban roppant ésszerű és életszerű reakció egy ilyen helyzetben. :-)


(Én tettem fel a kérdést a 8. hozzászólásban, amire nem válaszoltál.)

2014. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt a cucc mi?:D :D
2014. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

Nem, nem hiszem, hogy valamilyen földönkívüli volt.


"Mit akartatok csinálni ott azzal az ismeretlen morgó

kutyával?"


nem akartunk vele csinálni semmit, csak kíváncsiak voltunk. Igen hangosan morgott ki akartunk menni megnézni mi az, de mondom a kocsi felé rohant megijedtem, és becsaptam az ajtót a haverom padlógázig nyomta, de alig tudtunk leelőzni nagyon gyors volt.


14-es nem vagyok drogos soha nem voltam betépve a nagyanyám életére esküszöm, de aznap még részeg se voltam nem vagyok őrült se higgyétek el, ha mondom nagy kutyaszerű volt feketeszőrű őz nagyságú valami.

2014. szept. 18. 17:04
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
nna, most már elmondhatom, én voltam, beöltözve nagykutyaszerű-feketeszőrű őznek, viccből.
2014. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
86%

"A leírás alapján lehet, hogy kútcsa volt, a nagyanyám is sokat beszélt nekem az ilyen rejtélyes állatokról mielőtt meghalt mit lehet tudni róla?"

A nagyanyádról? Sajnálom, meghalt.

2014. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
20 Miről beszélsz? Nem beszélj ilyen hangnemben a nagyanyámról. Szerintem féltékeny vagy, mert neked nem mesélt a nagymamád.
2014. szept. 18. 18:29
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéltem semmilyen hangnemben, írtam. Nem értem mi a problémád azzal, ahogy fogalmaztam, még részvétet is nyilvánítottam.
2014. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Nem értem mit akartál azzal a válasszal valószínűleg én értettem félre elnézést.
2014. szept. 18. 18:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!