Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?...

Ti hisztek a szellemekben? Többi lent

Figyelt kérdés

Ha hisztek, mondjàtok el hogy mièrt hhiszte bennük.

Èn hiszek. Törtèntek dolgok, amikre csak ez a mkgyoràzat. Nagyon furcsa dolgok. Ha valakit èrdekli hogy mik....az irja meg ès megírom neki privàtban,mert így mindenkinek màskèpp nem akarom.



2016. aug. 2. 18:13
 1/8 anonim válasza:
Johet a privi
2016. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hiszek bennük, volt, hogy egy-két ember jelenlétét érzékeltem, illetve láttam őket.
2016. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 feels_so_alone válasza:
Én hiszek bennük.Saját tapasztalatból, de nem úgy képzelem hogy ha ott vannak, akkor mindenképpen látunk bármit is. Küldj privit :)
2016. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
En hiszek ezekben regota lakom a hazunkban 17 eve es rendszresen valtoztatunk a dolgokon hozza teszem ez egy 100 eves haz es meg nehanyat lebontottunk a szomszedban mert kellet a hely de az biztos hogy megzavartunk ezt azt mert van valami nallunk nem gonosz es csak nagyon ritkan tortenik ez az pl arrebb repul egy apro targy (sd kartya tarto arrebb repult a tv polcrol 1.5meterre) egy ember alaku folt a sotetben de semmi gonosz
2016. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hello.

Nekem is ird meg lecci priviben a sztorikat mert ha tudok konkret dolgokat talan jobban tudok neked valaszolni meg amugy is erdekel. Es nyugi en nem vagyok trollkodos troll.

Szoval varom a privit.

2016. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Èn hiszek de mert tapasztaltam. Gyerekkènt többet mint most.Pl èjjel felriadtam valamièrt ès az üveg ajtó elött a fèlhomálybam háttal állt valaki.Mèg a ruhájára is tisztán emlèkszem. A.másik fènyes nappal feküdtem.az ágyon hason mert èppen leckèt írtam.Senki nem.volt a szobába csukott ajtó. Úgy èreztem mintha megdobtak volna ès nini mi esett le a hátamról annó egy menő kindertojás figura.Viccesnek hangzik pedig egy gyereknek igen ilyesztő volt otthon egyedül.
2017. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Èn is kèrek privit
2017. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4-esnek ez èrdekes. Honnan tudod hogy nem gonosz? Èn már infarktust kaptam volna egy ilyen házban. Főleg ha belegondolsz hogy figyel tèged.Engem.az is zavarna hogy egyáltalán elmenyek wcre azon kattogna z agyam vajon most is fegyel-e?
2017. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!