Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?

Ti hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés

Ha igen, ha nem, akkor miért illetve van olyan aki esetleg tapasztalt bármi paranormális dolgot? Még egy dolog, mi a véleményetek Bujka Antal szellemidézőről?


Videó: https://www.youtube.com/watch?v=TUzS-aCHGe0



2016. szept. 3. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hiszek a szellemekben, a túlvilágban, de nem volt paranormális élményem eddig!


Bujka Antalról meg annyit, hogy olvastam a weboldalát, nos, ha lenne akinek el lehetne adni azt, hogy valaki a szelet meghámozza, akkor biztos találkozhatnánk a "bizniszben" hozzá hasonlóakkal!

2016. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen hiszek és volt már ilyen élményem
2016. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Én hiszek! Bár tudtommal nem volt még ilyen élményem vagy nem emlékszem rá, de szerintem vannak szellemek. Persze ez vitatott kérdés. Valaki meg van győződve a létezésükről, valaki viszont a nemlétezésükben biztos 100%-ig. Am mindkét oldalnak vannak elég ütős érvei, szal meg lehet érteni a hívőket is és a nem hívőket is egyaránt...

Én személy szerint bízom abban, hogyha véget ér ez a biológiai élet, valamilyen formában továbbélünk és van folytatás...

2016. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Aha ja
2016. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3-as én is, túl rövidke ez az élet, hogy csak ennyi legyen!


Amúgy ha van halál utáni élet, akkor azért jó hinni benne, mert utána tudod, hogy végig igazad volt :)


Ha pedig nincs, akkor meg azért jó hinni benne, mert amíg élsz abban a hitben vagy, hogy lesz folytatás, miután meghaltál meg utána mindegy, hogy tévedtél... neked legalábbis :)

2016. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Attól függ.

A "megszokott értelembe" egyáltalán nem ,csak nép butítás.

2016. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen élményem, úgyhogy igen. (Kérlek ne írjatok privátot, mert úgyse fogom leírni. Maradjunk annyiban, hogy volt, többször is. Köszi.)
2016. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7: Majd beszartam. Kérlek ,mesélj még.
2016. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint mond a magyar netes szellem?


????


.hu

2016. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%
Nem, mert értelmes, gondolkodó ember vagyok.
2016. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!