Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik a vélemények ezekről az...

Mik a vélemények ezekről az idegenekről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 16. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Hehe....látom még mindig nem nőttél fel.
2011. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat az en velemenyem szerint nem mindegyik igaz...

Mivel csak titkolozni tudnak igy akarmilyenek lehetnek,megtevesztes keppen is abrazolhatjak efele keppen.

2011. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem.
2011. jan. 16. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Csúnyák.

De az a nagy fekete szem biztos nagyon fényérzékeny. Bele kell vakuzni és a gazdája kifordul a csészealjból.

2011. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ok ok
2011. jan. 19. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

ők nem rosszak, de aki bejön nagyon az Ő:

[link]

KELL NEKEM...

2011. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát a testileg vonzódsz hozzájuk szerintem , meg jött neked a sexelhetnék dolog. Ez teljesen természetes. És vicces is.

Örülök, hogy tetszenek.

2011. jan. 20. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak földönkívüliekkel tudok szexuális életet élni. Amióta felvették velem a kapcsolatot teljesen kiábrándultam az emberekből
2011. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A rajzok karikatúrák. Az "UFO-hívők" szerint hozzájuk hasonlóan néznek ki az idegen fajok. Van barátságos, és ellenséges is köztük. Vannak akik "titokban" segítenek, vannak akik csak megfigyelnek és akik agresszívabban állnak hozzánk, de mindnyájan évek óta itt vannak.

Ez az "elmélet" nagy vonalakban.

Nekem személy szerint erről a történetről mindig egy Gyűrűk Urához hasonló fantasy jut az eszembe, amiből nagy siker lenne, ha megfilmesítenék... Úgy gondolom, hogy túlságosan is "meseszerű", persze nem jelenti azt hogy hazugság...

2011. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!