Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz a véleményed a...

Ghostboy kérdése:

Mit gondolsz a véleményed a SETI állításáról a 2012-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A földönkívüli kozmikus mozgásokat, és egyéb csillagközi jelenségeket vizsgáló szervezet szerint 2012. december 21-én valóban bekövetkezik a világvége. Sokan és sokféleképpen pletykálják és indokolják, hogy 2012. december 21-én befellegzik a Földnek. Az orosz Nyezaviszimaja Gazeta írásából az derült ki, hogy a jelzett napon három űrhajó ütközik bolygónkkal, és akkor annyi, vége a dalnak… A SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) tudósai kiderítették, hogy ez a három végzetes űrhajó ugyan jelenleg még a Plútó mögött tartózkodik, de ne legyenek kétségeink, hogy serényen közelednek felénk. Ráadásul a legnagyobb űrhajó 240 km széles! Némi megnyugvás: a két másik nem ilyen nagy… A SETI eme kinyilatkoztatása az alaszkai HAARP megfigyelő-állomás adatait is figyelembe vette. tovább>>>

[link]


2011. febr. 3. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
az az egészben a legjobb hogy csupán véleményt kértem nem pedig beszólásokat. uh aki nem a véleményét mondja el az keressen magának más helyet a gyerekkori bántalmainak kiélésére. gyerekszobálya hinyát stb. ennyi. az értelmesebb hozzászólókat várom az oldalon a téma folytatásához!
2011. febr. 3. 16:55
 32/65 A kérdező kommentje:
én nem mondtam hogy ide fognak érni vagy bármi hasonlót. aki ezzel érvel az olvassa el újra a kommenteket stb. csupán az biztos hogy valami alapja volt ennek a kijeletésnek. túl komoly szavakat írt a kutatócsoport ahoz hogy alaptalanok legyenek!
2011. febr. 3. 16:57
 33/65 anonim ***** válasza:

A kutatócsoport soha nem írt ilyet, ezt te magad is beláthatod, még ha ennek ellenkezőjéről is beszélsz.

Milyen eszközzel sikerült a 240 km-es űrhajó méretét meghatározni?

Melyik (űrbéli) eszköz tette a felfedezést a három űrhajóval kapcsolatosan?

És egy grátiszkérdés (nem bántás, nem degradálás, nem uszítás, tényleg válaszolj rá kérlek).

Mit tudsz az emberszabású majmokról?

2011. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 A kérdező kommentje:
most őszintén. ha nem írt ki semmi ilyesmit akkor miért van egy cáfoló cikk is? a 240km széles hajót tagadják stb- ha nem lett volna cikk mit kéne cáfolni? hmmm? ezek a tudósok nem épp hülyegyerekek. nem suttyók hogy am konkrétan nem tudok semmit az ember szabású majmokról. asszem.
2011. febr. 3. 17:04
 35/65 anonim ***** válasza:
Szerintem a cáfoló cikk pont azért íródott, mivel megjelent több helyen ez az álhír, amiben rájuk hivatkoznak. Természetes, hogy megcáfolják, ha ők nem adtak ki ilyen hírt.
2011. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetne ezt itt folytatni.A ugyanebben a témakörben 492 válaszig jutottunk. :D
2011. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:
hát akkor zárjuk a témát. megvitattuk stb. aki akarja folytatni az oldalamon fórumon vagy a cikk alatt megteheti. köszönöm mindenkinek a +- hozzászólásokat.
2011. febr. 3. 17:14
 38/65 A kérdező kommentje:
mellesleg takarodj innen ha nem tetszik valami te tajparaszt. az ilyen csicskák miatt van mindig a balhé. menj verd ki aztán örülj a fejednek okoska. nem vagyok a nagy pofádra kíváncsi. szevasz. KÉRDÉS OFF!!!!
2011. febr. 3. 17:27
 39/65 anonim válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2011. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
Csillagásznak tanulok, ez a hír egy rakat szar. Semmilyen világvége nem várható, csak hát ugye az embernek kell hinnie valamiben. A keresztényeknek ott az Isten, a Himalájában ott a Yeti, a Skótoknak a Loch Ness-i szörny, a mai modern embernek maradnak az UFO-ok, és a világvégék.
2011. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!