Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz a véleményed a...

Ghostboy kérdése:

Mit gondolsz a véleményed a SETI állításáról a 2012-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A földönkívüli kozmikus mozgásokat, és egyéb csillagközi jelenségeket vizsgáló szervezet szerint 2012. december 21-én valóban bekövetkezik a világvége. Sokan és sokféleképpen pletykálják és indokolják, hogy 2012. december 21-én befellegzik a Földnek. Az orosz Nyezaviszimaja Gazeta írásából az derült ki, hogy a jelzett napon három űrhajó ütközik bolygónkkal, és akkor annyi, vége a dalnak… A SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) tudósai kiderítették, hogy ez a három végzetes űrhajó ugyan jelenleg még a Plútó mögött tartózkodik, de ne legyenek kétségeink, hogy serényen közelednek felénk. Ráadásul a legnagyobb űrhajó 240 km széles! Némi megnyugvás: a két másik nem ilyen nagy… A SETI eme kinyilatkoztatása az alaszkai HAARP megfigyelő-állomás adatait is figyelembe vette. tovább>>>

[link]


2011. febr. 3. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:

Ejnye bejnye rájöttél, hogy hülyeséget beszélsz és máris kiverte a kultúra a biztosítékot?


De sajnálom...

2011. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
Azért a 17:51-nek üzenném,hogy komolyabb csillagászok is azt mondják,hogy miért ne létezhetne rajtunk kívül bárhol bármilyen civilizáció.O.k. Én csk a National Geographicra támaszkodhatok,de akkor is!Miért kell ezt teljes mértékben kizárni a lehetőséget?Még ha ez a 3 valami nem is ufo?!
2011. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
17:51 vagyok. Én nem zárom ki a Földön kívüli létet, és elnézést, ha a hozzászólásomból ezt lehet leszűrni. Én csak azt zárom ki, ezek az embereket b@szogatva időnként elraboljanak valakit, hogy aztán visszaküldjék, vagy teherbe ejtsék, és hogy az a céluk, hogy elpusztítsanak minket, vagy a Földet. Léteznek, mert létezhetnek. De az univerzum hatalmas, és sose fogunk még tudni sem egymásről, nemhogy találkozni.
2011. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
Így mindjárt jobb.Azt én se vágom eddig miért nem jöttek.Ha el akarnák foglalni a bolygót,akkor nem most kezdenék amikor egyre fejlettebb haditechnikával rendelkezünk (meg amiről nem tudunk).Akkor már a középkorban lerendezték volna az emberiséget.
2011. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz hozzájuk szerencséd! És világvégéhez sem. Az egyetemi professzorom mindig azt tanította, hogy a Földet nem idegenek, hanem mi fogjuk elpusztítani. És milyen igaza van. :S Inkább ebbe kéne belegondolni, mint kitalált históriákkal pánikot kelteni.
2011. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:

Tisztáznám a dolgot. Elnézést kérek mindenkitől aki azt vette le hogy én feltétlen bizonygatom hogy ez a cikk valós.

Ha kicsit normálisabban elolvassátok a véleményeteket kértem erről a bizonyos cikkről... Nem arra voltam kíváncsi hogy kinek mekkora az IQ-ja és mennyire tudja osztani az észt. Ha ez kell felmegyek chat.hu-ra. Én nem vagyok csillagász sőt annyira nem is izgat ez a témakör csak erre a dologra voltam kíváncsi.Szívesen megnézem a dokumentumfilmeket amik a csillagászatról szólnak de ennyi. abban viszont 100%-ig biztos vagyok hogy nem vagyunk egyedül. Aki ennek ellenkezőjét állítja az inkább maradjon csöndbe. A mi tudósaink meg a kütyüik még a mi galaxisunkon kívül sem jártak. Távcsövekkel vizgálgatnak más galaxisokat. Emberi aggyal teljesen felfoghatatlan a világűr mérete. Mert egyszerűen végtelen! Teljesen kizárt hogy ne lenne több hasonló bolygó mint a mién. Ha nem is konkrétan így néznek mint mi akkor is léteznek. A másik. Miért gondolja bárki is hogy leigázni akarnának minket??? Lehet a múlt század lehet a mostani ha fejlettebbek mint mi akkor secperc alatt végeznének velünk. lehet az USA-nak vagy a ruszkiknak akár milyen atombombájuk vagy fene tudja még mijük van. Ha ezek fejlettebbek mert miért ne lehetne egy másik élő faj amely fejlettebb mint mi akkor nem okoz nekik gondod néhány petárda amivel mi rendelkezünk. Ahogy "mi is" "megyünk" más bolygókra élet után kutatva úgy ők is jöhetnek ide élet után kutatva. Minden féle rossz szándék nélkül.

2011. febr. 3. 18:47
 47/65 anonim ***** válasza:
Tudom hogy az emberek fogják elpusztítani a bolygónkat.Épp tegnap gondolkodtam,hogy miért nincs itt természetvédelem kategória,vagy vmi hasonló,és hogy hová kell írni az indítványozásért.
2011. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
És hány nyugtatót vettél be, mielőtt ezt leírtad? Ezt közölhetted volna ugyanilyen hangnemben pár hozzászólással ezelőtt is, elkerülve itt a gyalázkodást meg miegymást.
2011. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
a gyakorikérdések.hu-ra hiába irogatna bárki is természetvédelmi dolgokat. a fejesek zsebében van minden. pénz beszél kutya ugat. aki sokat ugrál előbb utóbb frigóba végzi. sajnos az embernek a pénz a legfontosabb. de majd ha már nem lesz hol élni nem lesz miből pénzt nyerni akkor már késő lesz.
2011. febr. 3. 18:52
 50/65 A kérdező kommentje:

18:51


ha jól emlékszem nem én kezdtem. nem én hülyéztem le a másikat. én egy kérdést feltettem és sok embernek nem jut el az agyáig a dolog. engem nem érdekel kinek mi a fájása. én tudok kultúráltan beszélni. de ha kihozzák belőlem akkor leírom amit gondolok. ennyi. de ezt hagyjuk. még mindig nem ez a témakör.

2011. febr. 3. 18:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!