Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Te hiszel abban h eljönnek...

Attila6 kérdése:

Te hiszel abban h eljönnek 2012-ben az UFOK?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 20:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%
jó gyorsan :D
2011. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 404 ***** válasza:
46%

23:12 Annak sok módja van, de csak olyat feltételezhetek amit az ember is ismer mert amit ugye nem ismer arról nem tudunk beszélni. Amit az ember is ismer az a teleportáció annak ellenére hogy annak képletére még nem jött rá már ismeri. A teleportálást az ember azért nem tudja még alkalmazni, mert ahhoz tíz-tizenkétszer gyorsabb fénysebességre van szükség, márpedig az ember sajnos még a fénysebességet sem tudja elérni. De hangsúlyozom, ez csak az amit az ember ismer.


A kérdés attól is függ milyen lényekről van szó. Ha nem fizikai lényeknek, pl. a gázhalmaz eredetű magas fejlettséggel rendelkező (tökéletes) lényeknek, akkor nincs szükségük technikai tudásra, és állítóllag a tökéletes lények tudását -akik egyébként valaha ők is a nulláról kezdték mert minden lény megszületik egyszer- ha egy ember felfogná, azon nyomban megőrülne, mert nem bírná az agya felfogni azt a töménytelen sok tudáshalmazt. Az agya kikapcsolna, és agyhalottá válna.

2011. febr. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
404!Azok az idegen fajok mellyel tartod a kapcsolatot hogy néznek ki?Léteznek gonosz idegenek is?
2011. febr. 9. 08:06
 14/26 BlackSword ***** válasza:
37%
Ajajj... Megint kezdjükm meghazuttolni a reáltudományokat... Megjött a nagy mesemondó antikrisztus is (404 személyében)... Ebből már értelmes dolog ki nem ülhet... Olyan idegenek, amik nincsenek fent a neten... Persze, hisz így bármit kitalálhat, és még el sem kell olvasni más kamuírásait, és nem lehet leellenőrízni... Meg hogy telepatikusan tartja vele a kapcsolatot egy idegen faj... Miért pont vele??? Ki ő??? Egy igazi kis nimand, akinek feltűnőségi viszketegsége is van...
2011. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva: nem gondolom azt, hogy 2012-ben eljönnek hozzánk az UFO-k. Szerintem már nagyon régóta figyelnek bennünket. Az egy dolog, hogy egyesek szerint a maják naptára ezért érhet véget, mert elpusztítanak bennünket az idegenek. Azonban a naptár folytatódik, a maják leszármazottai szerint is. A másik dolog pedig az, hogy rengeteg naptár volt 2000 év alatt, sokszor volt már felosztva egy év, úgyhogy eltérések lehetnek. Talán már el is múlt az az időpont, amikor befejeződött a maja naptár, és újra is kezdődött.
2011. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

snoop33 válasza:


Én nem is tudom már hogy mibe higgyek...Nem tartom lehetetlennek de nem is mondom biztosra hogy eljönnek.Rengeteg ilyen feltételezés volt már az idegenekkel kapcsolatban.Minden esetre 2012-ben úgyis ki fog derülni..

2011. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Ghostboy ***** válasza:
60%
404 ha gondolod látogass meg az oldalamon. tudnánk miről beszélni :D [link]
2011. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 BenQs ***** válasza:

De csak 1 univerzum van.... emberek miért akarjátok meghazuttolni a fizikát. jaj barátaim. 1 ismétlem csak egyetlen 1 kibe b.szott univerzum van... tényleg. abban élünk... Az univerzumunk tágul és ha lenne melette még egy azt összenyomná. XD

404 azok a fura lények nem az ösök? tudod a felemelkedettek... Egy kicsit csillagkapus... de nagyon eredeti... ÖK NEM AVATKOZNAK BE MERT EZEK A SZABÁLYOK. De nem egy másik univerzumban vannak hanem egy magasabb létsíkon.

Hozzátenném h szeretem a scifit de nem hiszek benne.

ez olyan mint a vallás, bár az is Sci fi.

2011. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Fémfaház ***** válasza:
Na és mi van ha 1 univerzumon belül párhuzamosan több univerzum is létezik, tehát egymásban vannak csak mindegyiknek más a rezgésszáma, tehát mindegyik más dimenzió, ezt nem lehet megcáfolni, ezt tudjuk, akinek volt szellemközeli élménye az tudja miről beszélek, nem látjuk de tudjuk hogy itt vannak, szerintem végtelen számú dimenzió így univerzum létezik és folyamatosan születnek újak. Ezt a dimenziós dolgot úgy kell elképzelni, mint amikor a rádiót hangoljuk, 1 adott pillanatban csak 1 frekvenciát tudunk hallgatni, de attól ott van a többi is, tehát ha én most megváltoztatnám valahogy a körülöttem lévő tér rezgésszámát lehet 1 focimeccs közepén lennék, de az is lehet hogy ahol most én vagyok itt 1 másik dimenzióban lehet hogy csak tiszta űr van vagy 1 másik bolygó vagy éppen születik 1 csillag:D
2011. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan sok univerzum van és másodpercenként újjabb 100.000.000 születik és hal meg. Ez egy embernek felfoghatatlan! Mekkora lehet akkor az, amibe ez végtelen sok univerzum benne van, és az mi lehet.
2011. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!