Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Te hiszel abban h eljönnek...

Attila6 kérdése:

Te hiszel abban h eljönnek 2012-ben az UFOK?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 20:32
1 2 3
 21/26 Elektra28 válasza:
10%
természetesen eljönnek hozzánk.valójában ők az angyalok emberi nyelven.ők fogják elhozni a Poklot és a menyországot ide a földre.vagyis ők döntik el majd ki hova kerűl az Úr isten segítségével.
2011. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az előbbi válaszok más "hitű" emberek nézőpontjai (404 történetét kivéve, az csak lódítás - más fórumtémákból következtetem)

Mivel nem tudunk 100%-osan semmit, így bármit írhatnak vadidegen emberek NÉV NÉLKÜL az interneten. Ne higgy nekik. Ami szerinted fedi a valóságot, annak higgy. Nagyon fontos, hogy legyen álláspontod egy-egy adott dologban, ne mások véleménye és a kormány hazugságai határozzák meg a gondolataidat.


Nem mondom, hogy én tudok válaszolni, de az én álláspontom elmondhatom.


Szerintem ez a "maja -naptár" dolog lódítás. Senki nem mondta, hogy ők a világ végét jósolták. Mindössze egy sokezer éves ciklus lezárul. Tulajdonképpen véget ér egy hosszú "év". Ha azt hiszed, hogy 2012-ben világvége lesz, akkor a majáknak meg azt kéne hinniük, hogy a Gergely-naptár szerint minden évben december végén lesz világvége????

Hogy az idegenek el jönnek-e... Lehet, de nem hiszem. Azért jósolják a világvégét 2012-re (de nem pontosan dec 21-re!!!) mert akkorra, de inkább 2013-'14-re megerősödnek a naptevékenységek. Egy jelentősebb napkitörés várható, ami a magnetoszférát megbolondíthatja (felborul a polaritás, elektormágneses kisülések, hatalmas viharok, napokig áramkimaradás...)

Ismétlem : >VÁRHATÓ<. Ez a szó nem egyenlő semmiféle ténnyel, nem biztos, hogy meg is történik. Ezek nagyvonalú kutatói becslések.


A kérdésre konkrétabban válaszolva:

Nem hiszem, hogy idegenek fogják befolyásolni a bolygónk sorsát. Te se "görcsölj" ilyen előre meg nem mondható dolgokon. Nincs értelme. Nem szeretnélek "befolyásolni", de azt elhiheted, hogy ha valaki tudja, hogy idegenek fognak jönni, akkor nem fogja elmondani senkinek, így mi leghamarabb 2012-ben fogunk tudni biztos tényeket.

2011. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Valaki Renáta ***** válasza:

Szerintem sok ember szert tehet mostanában úgymond "spirituálisabb" gondolkodásmódra, érzésekre, álmokra, vagy egyéb nagyobb összefüggésekbe pillanthat bele az életével kapcsolatban, érzékenyebb gyerekek születhetnek stb.


Valami változik, de az biztos hogy a választ először magunkban kell megtalálni.


A válasz az hogy nincs válasz. :)

Valami sokkal nagyobb összefüggést kellene látni, de a saját elménk akadályoz ebben.


Az élet a jelenben van, az itt és a most-ban pillanatról-pillanatra hm :) de ez messzire vezet és mégis legvégül talán valódi önmagunkhoz..(?)


Én abban hiszek, hogy az Ufo-k jöhetnek-mehetnek, vagy bármi más, helyettünk akkor sem élhetik a mi életünket. Szerencsére:)

2011. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 BenQs ***** válasza:

Én felteszem a heréimet rá h nem lessz semmi. Az emberi megszálottság taszít minket a kihalás szélére... Mert nektek zavarodott barátaimnak nincs ki mind a 4.

Olvaslak benneteket. mostmár istent keveritek az ufókkal...???

Eddig külön szekta voltatok mostmár egybeolvadtok...

Nézétek ha itt lesznek és látom öket elhiszem.

És ha vannak is ufók szerintem csak röhögnek h nézd má ezek a majmok a természeti jelenségekre azt hiszik h az valami ISTEN...pehehehehehe

Hát szóba sem álnának velünk....

2011. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 BenQs ***** válasza:

Tudjátok ti elfogatható emberi veszteség lennétek... ugyis sokan vagyunk már ezen a kis bolygón.Nem is csoda a vallás évente több pénzt nyel el mint bámi más... ezért éhezik a világ fele...

Szánalmassak vagytok...

Ti amugy kik között éltek? Bár lemerem fogadni h valami falusi parasztok vagytok... Én az ilyen embereket messziröl kerülöm...

Hidjetek dajka mesékékben ha ugy könnyebb neketek..

Kár h ez a világ rovására megy...

Inkább azzal foglalkoznátok h a világ gazdasága összeomlóban van... h a világ lakott területeinek egyharmada nyomorban él.... De nem várjátok a kikurt Ufóitokat majd jobb lessz és közben szép lassan elemészt minket a saját sznnyünk...

A világok 2 dolog végtelen Az emberi hülyeség és az univerzum... bár az utóbbi nem biztos.

2011. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen, egész biztos vagyok benne hogy jönnek a reptoidreptiliánok, a lumbulábiak, a krixkraxiak, a gumhódok, a csillámfaszlámák meg a guargumik és gyarmatosítják a Földet! Csak a pedellusok menthetnének meg minket.
2012. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!