Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek valóban nem lesz...

Szerintetek valóban nem lesz semmi hatása az aszteroidának a Földünkre?

Figyelt kérdés

Ha már most nemrég egyik válaszomban felhoztam ezt a dolgot, akkor most már várom a Ti véleményeteket is.

[link]

Itt azt írják, ez az aszteroida kisebb távolságra lesz tőlünk, mint a hold, de azt mondják, semmi hatása nem lesz a bolygónkra, de előzőleg azt említik, hogy a "potenciálisan veszélyes" osztályba sorolták be. Persze, tudom, hogy az Index sem megbízható forrás, de sok helyen megtalálható ez, többek között a NASA oldalán is. [link]

Mit gondoltok?


2011. máj. 15. 13:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Digo, én úgy tudtam, az ISS maximum 109 méter átmérőjű, de javíts ki ha tévedek
2011. máj. 15. 15:57
 12/24 anonim ***** válasza:
úristen Nostredamus jóslata megint beválik.
2011. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az aszteroida kb 4x nagyobb mint az ISS, de a földre gyakorolt hatása a távolságától is függ, ezért nem lesz még akkora hatása sem mint az ISS-nek.
2011. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
De ne feledjétek, hogy mire eléri a bolygót, addigra úgy kb 200 méteresre csökken le a mérete a súrlódás miatt. Már ha becsapódik.
2011. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem csapódik be. A pályáját kiszámolták, és 325 000km-t nem tévednek.
2011. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hallottam erről, akkora mint a jupiter, szóval többszörösen nagyobb a földnél, simán lehet következménye ennek a dolognak, nem látunk a jövőbe, ezért is bármi lehet, akár a földet is elpusztíthatja... stb..

És amúgy ha jól tudom napkitörésekre is lehet számítani, amitől az egész kib... nagy rendszer összeomlik már alig várom :D

2011. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Diator azt hiszem össze kevertél valamit. A meteor amiröl beszélünk, csak 400 méteres. xD
2011. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Diator már rég összekevert valamit. Az állt. iskolát a zárt osztállyal..
2011. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem, ennek semmi köze a Jupiterhez sem méretben, sem másban. Ami nagyságrendekkel nagyobb a Földnél, durván 3-4 km átmérőjű, az a C/2010 X1 nevű üstökös, vagy más néven az Elenin.

[link]

Ez októberben közelebb lesz hozzánk, mint a Vénusz. Egyébként sokan azt gondolják, hogy ez maga a Nibiru, na én nem tudom, lehet, hogy a maják ezt látták és ezt gondolták egy bolygónak?

Itt is írnak róla "Comet Elenin" címszó alatt: [link]

2011. máj. 15. 22:16
 20/24 A kérdező kommentje:
Bocs, már hülyeséget írok, *nagyságrendekkel kisebb :D
2011. máj. 15. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!