Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek valóban nem lesz...

Szerintetek valóban nem lesz semmi hatása az aszteroidának a Földünkre?

Figyelt kérdés

Ha már most nemrég egyik válaszomban felhoztam ezt a dolgot, akkor most már várom a Ti véleményeteket is.

[link]

Itt azt írják, ez az aszteroida kisebb távolságra lesz tőlünk, mint a hold, de azt mondják, semmi hatása nem lesz a bolygónkra, de előzőleg azt említik, hogy a "potenciálisan veszélyes" osztályba sorolták be. Persze, tudom, hogy az Index sem megbízható forrás, de sok helyen megtalálható ez, többek között a NASA oldalán is. [link]

Mit gondoltok?


2011. máj. 15. 13:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=LLIvMwxLZUQ


Én erre gondoltam , ami akkora mint a jupiter, és azt mondja a nasa hogy nem lesz következménye, de ha akkora mint a jupiter akkor simán lehet következménye, nem szoktam semmit összekeverni, csak nem olvasom el amit a kérdés alá szoktak írni..

2011. máj. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor bocs. Én néztem el. :(
2011. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hol írják hogy nagyobb mint a Jupiter? A Jupiter egy gázóriás, egy ekkora égitest hogy kerül a naprendszerbe, úgy hogy nem világszenzáció a hír?

Nem kéne minden fake-t elhinni, és tényként továbbadni.

2011. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Úgy tudom ütközni tényleg nem fog, de állítólag saját mágneses tere van ami az elektromos rendszerekben fog gebaszt okozni ahogy elhalad a Föld mellett. Ha veszélyesnek jelölték meg, az ezért lehet. Persze ez is csak pletyka.
2011. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!