Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Itt található még a 404...

Itt található még a 404 ufológus? Kérdésem az hogy mi égetett a hátamba jelet és miért? Mit akarnak tőlem a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Elnézést hogy ilyen későn írok de már megőrjít a kíváncsiság! Nekem sürgősen beszélnem kell 404el és azt írták itt található meg! Nagyon fontos! Ha minden igaz 404 hátába van égetve egy jel. Azért regisztráltam mert nekem is van egy jel a hátamon de nem én tettem oda. Nem is emlékszem hogy történt pontosan, de 3 évvel ez előtt egy reggel arra ébredtem hogy iszonyatosan fáj a hátam és húzódik rajta a bőr. Pedig én egészen biztos vagyok benne hogy nem égettem magamnak semmit a hátamra. Emlékeznék rá ha így lenne. De akkor reggel megnéztem tükörrel és egy ábrát láttam a hátamon, de nem középen hanem kicsit jobb oldalt, de a hátamon. Ez az ábra úgy néz ki hogy van egy kör, abba van 2 db vonal és még 4 db kicsi kör. Aznap azonnal orvoshoz rohantam onnan elküldtek a sebészetre ahol megállapították hogy égési sérülés. Ez 3 éve volt. Azt szeretném kérdezni hogy ki vagy mi tette ezt velem, és miért!
2011. dec. 10. 23:25
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
21%

1. 404 nem ufológus(ez létező szó egyáltalán?)

2. ha 3 éve történt, akkor miért vártál mostanáig a regisztrációval? kizárt, hogy eddig ne követted volna az írásait, hisz ezt a történetet is ismered


vagyis

F

A

K

E

2011. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Én vagyok 404, küldj képet.
2011. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

1. 404 nem ufológus(ez létező szó egyáltalán?)

2. ha 3 éve történt, akkor miért vártál mostanáig a regisztrációval? kizárt, hogy eddig ne követted volna az írásait, hisz ezt a történetet is ismered


vagyis

F

A

K

E


Mi az a FAKE? A filmben amit láttam a youTube-n 404 ufológus volt írva, nem tudom létezik-e de azt írták itt találhatom meg. Én soha nem követtem az írásait mivel nem is ismerem. A filmbe mondta 404 hogy a hátára égetett egy jelet és akkor figyeltem fel rá. Nem értem miért kell ezért engem bántani.

2011. dec. 10. 23:55
 4/53 anonim ***** válasza:
54%

http://www.youtube.com/watch?v=i7X5_43n-Tk

"mit tudsz hitlerről?..."

"mindenki úgy tudja, hogy H kereste a halhatatlaságot...blablabla...már 150 éves..."


:D beszarás:D

2011. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Második válaszoló ha Ön 404 akkor örvendek a szerencsének, képet most nem tudok csinálni mert nincs mivel. De holnap jön haza a húgom majd megkérem fényképezze le. De ha elmondom hogy néz ki nem ismerős a jel? Kör, benne 2 vonal és 4 kicsi kör.
2011. dec. 10. 23:59
 6/53 anonim ***** válasza:
Fake annyit jelent, hogy kamu, hülyítés. Amúgy az első kommentelő arra akart utalni, hogy nem szabad mindent elhinni. Hidd el, jót akarunk. :)
2011. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az, csak van itt pár idióta aki megpróbálja lejáratni. Ha ő ír látni fogod mert kiírja hogy 404 válasza.
2011. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Nah, már megint egy "eltérített" :D
2011. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értesítést hogy jót akartok és ez jólesik, de onnantól kezdve hogy nekem is van egy jel a hátamra égetve meg neki is engem nem érdekel Hitler és a többi téma, nem érdekel mit mondott Hitlerről csak az hogy valami vagy valakik megjelöltek és szeretném kideríteni végre mi van a hátamon. Ha neki is van a hátán valami akkor lehet hogy tud segíteni. Engem semmi más nem érdekel csak ez.
2011. dec. 11. 00:07
 10/53 anonim ***** válasza:
Mondjuk az minden esetre furcsa hogy ugyan olyan stílusban, és ugyan abban az időben írsz mint ahogy 404 szokott.Ráadásul helyesírási hiba sincs benne! Furcsa! :-)
2011. dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!