Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Itt található még a 404...

Itt található még a 404 ufológus? Kérdésem az hogy mi égetett a hátamba jelet és miért? Mit akarnak tőlem a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Elnézést hogy ilyen későn írok de már megőrjít a kíváncsiság! Nekem sürgősen beszélnem kell 404el és azt írták itt található meg! Nagyon fontos! Ha minden igaz 404 hátába van égetve egy jel. Azért regisztráltam mert nekem is van egy jel a hátamon de nem én tettem oda. Nem is emlékszem hogy történt pontosan, de 3 évvel ez előtt egy reggel arra ébredtem hogy iszonyatosan fáj a hátam és húzódik rajta a bőr. Pedig én egészen biztos vagyok benne hogy nem égettem magamnak semmit a hátamra. Emlékeznék rá ha így lenne. De akkor reggel megnéztem tükörrel és egy ábrát láttam a hátamon, de nem középen hanem kicsit jobb oldalt, de a hátamon. Ez az ábra úgy néz ki hogy van egy kör, abba van 2 db vonal és még 4 db kicsi kör. Aznap azonnal orvoshoz rohantam onnan elküldtek a sebészetre ahol megállapították hogy égési sérülés. Ez 3 éve volt. Azt szeretném kérdezni hogy ki vagy mi tette ezt velem, és miért!
2011. dec. 10. 23:25
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
M már nem fog írni úgy néz ki.
2011. dec. 11. 01:12
 22/53 A kérdező kommentje:
Az az igazság először 404 válaszára lennék kíváncsi hogy mi a véleménye és utána akartam megkérdezni tőle hogy hogy néz ki a jel amiről beszélt és ha megegyezik azzal ami rajtam van csak akkor akartam megmutatni neki és így biztosabb hogy egyről beszélünk. Ha 404 eltalálja hogy néz ki pontosan akkor hiszek neki, ha nem akkor ő is csak találgat. Biztosra akarok menni. 3 éve erre várok mindenki csak találgat én meg már szeretném az igazat megtudni. Ha tudja mit jelent akkor azt is kell tudnia hogy néz ki és tudnia kell miről beszélek. De ma már tuti nem fog írni mert már késő van.
2011. dec. 11. 01:23
 23/53 404 ***** válasza:
97%
Nem ismerek ilyen jelet. Az én hátamon szabálytalan jel van, se kör, se négyszög, se háromszög nincs benne, tulajdonképen teljesen szabálytalan. Amiről te beszélsz az egész biztos nem ugyan az ami nekem van mert a tiéd szabályosnak tűnik. Rajzold le légy szíves és megkérdezem a mesteremtől, aki tanított. Ha ő sem tudja, akkor már senki nem tud neked segíteni.
2011. dec. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszolt! Jó akkor lerajzolom és ide beillesztem a linket ahogy kérte. Mikorra tudja megkérdezni a mesterét? Mert ha most akkor azt megvárom! De biztos ért hozzá? Ki a mestere és ő honnan tudja?
2011. dec. 11. 03:17
 25/53 A kérdező kommentje:
Ez az [link] lehet látni?
2011. dec. 11. 03:27
 26/53 404 ***** válasza:
77%
Lehet látni. Most fogom megkérdezni őket.
2011. dec. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 404 ***** válasza:
79%
Valóban elvittek. Nem jó hírt kaptam. Azt jelenti te, nem te vagy, és az eredeti helyett vagy. Kicseréltek. A tudatodban is mindent lemásoltak, és az emlékeid is mind másolatok, az eredetinek a mesterséges másolata, beleértve a tested is. Sajnálom. Van még más is de azokat nem közlöm mert azokat úgy sem értenéd meg. Szerintem ne foglalkozz ezzel, éld az életed ahogy eddig mint ha mi sem történt volna, mert úgy sem tudsz mit tenni ez ellen. Nyugodtan írj ha nincs kivel beszélgetned szívesen meghallgatlak! Szeretlek!
2011. dec. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. dec. 11. 04:58
 29/53 A kérdező kommentje:
Már csak a másik kérdésemre nem válaszolt amit a privátba kérdeztem.
2011. dec. 11. 05:14
 30/53 anonim ***** válasza:
15%
Nem lehet senkit se mesterségesen megcsinálni. Ilyen nincs. Nem vagy másolat, eredetei vagy. 404 elmebeteg nem kell komolyan venni nyugi. Az orvosi engedélyét is bevonták mert beteg a feje.
2011. dec. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!