Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Itt található még a 404...

Itt található még a 404 ufológus? Kérdésem az hogy mi égetett a hátamba jelet és miért? Mit akarnak tőlem a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Elnézést hogy ilyen későn írok de már megőrjít a kíváncsiság! Nekem sürgősen beszélnem kell 404el és azt írták itt található meg! Nagyon fontos! Ha minden igaz 404 hátába van égetve egy jel. Azért regisztráltam mert nekem is van egy jel a hátamon de nem én tettem oda. Nem is emlékszem hogy történt pontosan, de 3 évvel ez előtt egy reggel arra ébredtem hogy iszonyatosan fáj a hátam és húzódik rajta a bőr. Pedig én egészen biztos vagyok benne hogy nem égettem magamnak semmit a hátamra. Emlékeznék rá ha így lenne. De akkor reggel megnéztem tükörrel és egy ábrát láttam a hátamon, de nem középen hanem kicsit jobb oldalt, de a hátamon. Ez az ábra úgy néz ki hogy van egy kör, abba van 2 db vonal és még 4 db kicsi kör. Aznap azonnal orvoshoz rohantam onnan elküldtek a sebészetre ahol megállapították hogy égési sérülés. Ez 3 éve volt. Azt szeretném kérdezni hogy ki vagy mi tette ezt velem, és miért!
2011. dec. 10. 23:25
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
2013. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

1.) Jó a helyesírásod (túlságosan is) és mikor rávilágítanak arra, hogy jó, akkor hirtelen elkövetsz egymás után 2 feltűnő hibát.


2.) Akkor rendes, miért kell ezért bántani, mindenki bolond.... Ilyet ember nem mond ilyen szövegkörnyezetben


3.) Jó helyesírás -> jártál iskolába. És nem tudod mi az a fake. Nehéz elhinni


4.) Feltöltenek egy képet amit egy programmal készítettek el és te rögtön rá feltöltesz ugyan arra az oldalra egy ugyan olyan programmal készült képet. Eddig nem ismerted ezeket a programokat?


5.) Nincs mivel képet készíteni... Van egy minimum akkora géped amin megy a paint és nincs egy telefonod?


6.) Úgy beszélsz Hitlerről mintha nem tudnád hogy ki is ő valójában. Ráadásul mind a két esetben nagy betűvel írtad a nevét( helyesírás: túl jó)


Ki vagy te?

2014. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Velem is történt már hasonló dolog de nekem nincs a hátamon égés nyom.Nekem a kezemben van valami kis fura dolog pontosabban a tenyeremben egy kis fekete fémesnek látszó dolog a mutató és a középsö ujjam közötti részen. Fogalmam sincs hogyan kerülhetett oda.De jobban látszik ha lámpánál nézem,és ha átvilágítom akkor tisztábban kivehetö. Amúgy szokott még írni 404 mert én is szivesen beszélnék vele.
2015. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!