Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most akkor hány idegen fajt...

Most akkor hány idegen fajt is ismerünk?

Figyelt kérdés
Reptoid, Plejád, Annunaki.... :D
2012. nov. 29. 13:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
44%

pannika2013 válasza:



Kihagytátok még a:

-idiótoid

-baromoid

-stréboidok

-kockoidok

-magyarok

-predátoroid

-tűrkízek

-trolloid

-nyanoid

-pockoid

-űrkínai

-űrdzsipok

-Chuck Noroid

-Pestoidok

-osztálytársoidok

-katica ember

-3 cakkos pikó nyúl

-zöld íjász fanoidok

-káposztoid

-űrgazsi

-nagy és kis muteroid

-cserepes predátorok


és én még láttam allienoidokat is. :D

2013. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

A 12. válaszoló vagyok.

A szilváslézersugárról alkotott fogalmazásomon kissé javítottam azóta, ami kikerült D.W blogjára is.


Mivel a szilvásbuktoidokról azóta is gyakran ennél a kérdésnél informálódnak ide is kiírom:


" Halálossága abban rejlik, hogy megváltoztatja az eltalált élőlény testének molekuláris szerkezetét. Az eltalált szerencsétlen szinte észre se veszi, de a teste pillanatok alatt elkezd átalakulni a szilvásbuktoidok klónjait tápláló nyúlós lila masszává /Amit ugye szeretnek/. Az állatiasabb fajok gyakran egymást is megtámadják és felfalják a sugár hatására. Az is előfordul, hogy a lövészárokban fetrengő sérült elkezdi elfogyasztani saját magát.

Az insectoid idegenek különösen érzékenyek a szilváslézersugárra. Az eltalált rovart azonnal letámadják és széttépik a társai. "

2015. jún. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!