Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egyesek miért nem képesek...

Egyesek miért nem képesek tudomásul venni a földönkívüliek ittlétet még az erős bizonyítékok után sem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
Én is a bizonyítékokat várom...
2013. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát hogy az emberek közül sokan nem képesek tudomásul venni, az bizony előfordul.

Végülis hát mégis csak emberek...

De mikor a saját szimbiótámnak mondom, hogy "te egy földönkívüli vagy", és az is kiröhög, az már igen bosszantó!

2013. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy valaki valóban levideóz egy valódi idegen űrhajót. Adott szava nem sokat számít a bizonyításnál, így videójával szeretne bizonyítani. Azonban a rengeteg kamu ufo videó miatt szkeptikussá vált, vagy a már alapjáraton is hasonló emberek megcáfplják a videót. Természetesen rögtön valamiféle természetes anomáliával magyarázzák meg. Esetleg a hadsereg beimeri, hogy titkos katonai projekt(amit egyébként lehet, hogy sosem ismernénk meg).

Oda akarok kijukadni, hogy ha valaki valóban ufót fényképez, videóz le, akkorsem hisznek neki. Mi van akkor, ha az interneten lévő többmillió felvétel közül csak egy is valódi? Akkor az már bizonyítéknak számít? És ilyen magas számú videónál valószínű, hogy akár egy valódi is.

Nem csak éjszakai fények vannak.

http://www.youtube.com/watch?v=3K7UkIgfC9A

http://www.youtube.com/watch?v=CyhVchXhLzg

nem mondom, hogy ezekbe nem lehet belekötni, de mindenbe bele lehet.

2013. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:

Erős bizonyítéknak alatt a következőket értem:


- a tudósok által elvégzett anyagvizsgálatot


- állami szervek által készített és jóváhagyott jelentéseket


- implantátumok kiműtését megörökítő videófelvételeket


- orvosok, fizikusok, katonák nyilatkozatait


- olyan videófelvételeket, amelyek összehangban vannak a szemtanúk által elmondottakkal


- katonai / polgári repülők kamerája/HUD-je által rögzített felvételeket


- irányítótornyok / katonai bázisok radarjainak észlelési naplóját



#61-esnek:


61-es, te vagy az, aki amellett kardoskodott, hogy a Phoenix-i fény nem más, mint hegyoldalon levő lámpasor ? Ha te vagy, akkor veled nem fogok foglalkozni, mert képtelen voltál a kérdéseimre válaszolni, szöveget értelmezni és visszaolvasni az előző oldalakon levő hozzászólásokat.


KRUTOJ PRIANIK-nak:


Foglalkoztak már velük eleget, csak bizonyos emberek ellenállása miatt nem jutott sokáig a téma.

2013. dec. 23. 16:34
 15/73 anonim ***** válasza:
Ja ... és a pl a radar képeket vagy a jelentéseket te miből gondolod,hogy léteznek? A videókról nem mondok semmit, a 98%-át még egy tengerimalac is megcáfolja... Az meg,hogy a 80 éves Joe bácsi 1 liter bor után mit látott a naplementében ne legyen már bizonyíték. Egyébként még mindig nem látom a videót, linkelj már be egy olyat ami szerinted bizonyíték, kíváncsi vagyok rá.És amúgy azért nem jutott sokáig a téma,mert a 10 km-re látható fény ami olyan homályos,hogy painttel is rajzolhattam volna nem bizonyíték ... Szerinted ha tényleg lenne valami megcáfolhatatlan az emberek kezében akkor nem mindenhol ez menne? Nézd csak meg mi volt a 2012-es világvégével ... az egész világ erről beszélt, pedig ennek még annyi alapja se volt mint az ufóknak .
2013. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
Én nem láttok semmilyen bizonyítékot csak azt láttom, hogy bizonyítékról beszélsz lehet, hogy "NEKED" ez a bizonyíték. De igazából ez nem Úgy van, ahogy gondolod lehet, hogy csak unatkozol. neked nem a karácsonyfát kéne feldíszíteni? ,,HÜLYE PARADICSOM PALÁNTA" Xd
2013. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:

"61-es, te vagy az, aki amellett kardoskodott, hogy a Phoenix-i fény nem más, mint hegyoldalon levő lámpasor ? Ha te vagy, akkor veled nem fogok foglalkozni, mert képtelen voltál a kérdéseimre válaszolni, szöveget értelmezni és visszaolvasni az előző oldalakon levő hozzászólásokat."


Nem, az én vagyok :)


A kérdésre fölösleges válaszolnom, nem láttam ufót még saját szemmel (idegen lény, repülő csészealj), nem hiszek a felvételeknek, legalábbis azoknak nem, amiből semmi se látszik, és a Phoenix-i fényekből még annyi sem látszik, mint a többi rossz minőségű videó felvételen. Phoenix Arizonában van, de azt tudom, hogy ilyen messziről annyi kamu hírt kitalálnak, kb. mint az öreg szomszédasszonyok, mire másik országba is elér a híre, már egy egész más történet lesz belőle, addigra már hirtelen mindenki látta, mindenki szemtanú volt. Ahogy meg mondtam az előbb, ez egy hihetetlenül rossz minőségű felvétel. Ennyi, nincs min vitáznom.


Akit érdekel itt a felvétel, ezen állítólag egy bazi nagy csészealj van. Aki látja az szóljon.


http://www.youtube.com/watch?v=J_0bYut3EyQ


Ja és amiket felsoroltál, hogy a kormány meg a nemtudom én kicsodák igazolták, az nem ér semmit.

Nem, az még nem jelenti hogy igaz, ha valamilyen "híres" személy kijelenti. Így van a vallással is. Több Istenhívő van, mint olyan, aki azt hiszi itt jártak az ufók, mégsem hisz mindenki Istenben. Így van ezzel is, egyszer talán én is hiszem, hogy itt élnek köztünk, de ahhoz a saját szemmel kéne látnom. Vagy akár egy megkérdőjelezhetetlen felvételen.Pl. amit itt valaki belinkelt, az már mindjárt jobb minőségű.

2013. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
Szellemek igenis léteznek, úgy utálom a szkeptikusokat, nem hisznek a szellemekben, tegnap is találkoztam egy boszorkánnyal, aki ugatva beszélt, ti hitetlenek!!! Majd megtanuljátok úgyis, amikor egy reptoid kiborg szellem beöntést ad nektek!
2013. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
18-as rakj ki egy szarkazmus táblát, mert ezt a kérdező és társai komolyan veszik.
2013. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 Shai-Hulud ***** válasza:

" rakj ki egy szarkazmus táblát"

OK, de milyen az a "kazmus" tábla? :-o A másikat azt ismerem...

2013. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!