Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egyesek miért nem képesek...

Egyesek miért nem képesek tudomásul venni a földönkívüliek ittlétet még az erős bizonyítékok után sem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:

Adamski

Nem bírom ki a röhögés nélkül a felvételt egy hegyről vették fel, ahogy elhaladnak az autók http://www.youtube.com/watch?v=-7o6GIWv4H4&desktop_uri=%2Fwa.. :DDD

2013. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:

"a Wikipédiában fellelhető projekt jelentések végét szó szerint elhiszi, mert hogy hivatalos közlemény, de mikor hivatalos közlemény ufókról ír vagy felvételt közöl, ami megmagyarázhatatlan, azt már nem veszi figyelembe és kamunak mondja. Érdekes."


Egyrészt a kormányzati jelentések mellett pár órája még a kérdező kardoskodott.


Másrészt a "megmagyarázhatatlan" végkövetkeztetésű jelentések mennyiben "erős bizonyítékok" földönkívüliek ittlétére? Mert ugye ez volt a kérdés. Vagy nem erről vitatkozunk?


Az, hogy valami megmagyarázhatatlan, az erős bizonyíték földönkívüli jelenlétre? Vagy csak azt jelenti, fogalmunk sincs mi lehet?

2013. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy bizonyítékokkal nem támasztottad alá a véleményedet, tehát én továbbra sem hiszem el, hogy időnként idegen lényeg köröznek a Föld körül.
2013. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:

Vannak olyan kormányzatok, amelyek nyitottabban állnak a témához, pl. az angol kormány. A brit honvédelmi minisztérium volt munkatársai szerint az esetek 90 - 95 % megmagyarázható földi / csillagászati jelenségekkel, repülők félreazonosításával, hamisítással, viszont a maradék 10 - 5%-ra nem alkalmazhatóak a hagyományos magyarázatok.


De azért az amerikaiak is érdekes dolgokat műveltek. Sok olyan UFO észleléssel foglalkozó aktájuk van, amiben egy teljes bekezdés vagy egy fél oldal ki van húzva feketével. Néha a tetejétől az aljáig átsatírozzák az oldalakat. Ha ilyen súlytalan a téma, miért csinálják azokat a kihúzásokat ?



"Másrészt a "megmagyarázhatatlan" végkövetkeztetésű jelentések mennyiben "erős bizonyítékok" földönkívüliek ittlétére? Mert ugye ez volt a kérdés. Vagy nem erről vitatkozunk? "


Amikor már mindent ki lehet zárni, akkor szinte csak a földönkívüliek járműve / légierő járműve magyarázatok maradtak.

2013. dec. 23. 21:57
 55/73 A kérdező kommentje:

"A lényeg, hogy bizonyítékokkal nem támasztottad alá a véleményedet, tehát én továbbra sem hiszem el, hogy időnként idegen lényeg köröznek a Föld körül."


Bevágtam a második felvételt a Phoenix-i fényről, az nem elégséges ?


Az USAF azt mondja a Phoenix-i fényt megörökítő filmkockákra, hogy hitelesek, nem hamisította a felvételt senki, csak a felvételen nem repülő háromszög / "V" van, hanem A-10-esek által kioldott infracsalik vannak.

2013. dec. 23. 22:07
 56/73 anonim ***** válasza:
Már csak egy dolgot mondj meg: nyilván pontosan te sem tudhatod, de véleményed szerint miért van az, hogy évtizedek óta, vagy talán évezredek óta idejárnak ezek a földönkívüliek, teljesen megközelítik a földet, ami valószínűleg nekik sem annyira egyszerű dolog, és meg sem próbálják felvenni a kapcsolatot?
2013. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
Én tudom mi a céljuk, engem múltkor elraboltak és engem is reptoiddá változtattak ... de már elmúlt.
2013. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
Egyesek miért nem tudják tudomásul venni, hogy nincs értelme ezeknek a kérdéseknek?
2013. dec. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor már mindent ki lehet zárni, akkor szinte csak a földönkívüliek járműve / légierő járműve magyarázatok maradtak."


Csakhogy a megmagyarázhatatlan nem jelenti azt, hogy minden mást ki lehet zárni. Ha mindent ki lehet zárni és csak egyetlen hipotézis maradt, akkor az esemény megmagyarázható.


Persze lehetőség az is, hogy földönkívüliek voltak, mint ahogy olyan természeti esemény, vagy emberi tett is lehet, melynek megállapítására a begyűjtött adatok nem elegendőek. Ezért megmagyarázhatatlan az esemény.


Hivatalos iratokat azért satírozzák ki, mert tartalmazhat olyan haditechnikára vagy államilag titkosított adatra utaló infókat, amik mai napig nem tartoznak a pógárokra.

2013. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 UFOTOCH ***** válasza:
Sajnos a földlakók képtelenek felfogni, hogy már évezredek óta itt élünk köztetek. Pedig nem rejtőzünk, csak valamiért szerettek mindent komplikálni.
2013. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!