Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szóba álltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szóba álltok olyan lányokkal akik nem tetszenek? Vagy nem szimpatikusak? 15L

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Végre olvashattam olyat, hogy nem külső alapján ítélik meg az embert, hanem leállnak vele min. 2 szót beszélni.

Sajnos a környezetemben az emberek külsőm alapján döntik el rólam, hogy milyen ember vagyok :S :( Eddíg akárkivel beszéltem mindenki azt mondta, hogy sokkal értelmesebb, kedvesebb vagyok, mint aminek hittek elsőre. Ez a baj a legtöbb emberrel. Ha látszik valakin, hogy nem 40kg az ember akkor már utálják, de lehet, hogy mégis többet ér az az 1 ember, mint 5 plázacica vagy 5 izom ember együtt... Ezen érdemes elgondolkozni.

2010. júl. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

20:57, 14F


Tesóm vagy! :D

szintén 14/f :D

2010. júl. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

"Ez a baj a legtöbb emberrel. Ha látszik valakin, hogy nem 40kg az ember akkor már utálják, de lehet, hogy mégis többet ér az az 1 ember, mint 5 plázacica vagy 5 izom ember együtt... Ezen érdemes elgondolkozni."


Nos én nem értek egyet veled. Szerintem sokkal jobb, ha az emberben van egyfajta torzulás, "csúnyaság", mert akkor vélhetőleg csak azon értelmes emberek fognak veled ismerkedni, akik nyilván nem külső alapján döntenek :) Én vagyok a 20:57-es válaszoló, és én sem vagyok egy szépség, bár, fogjuk rá, az átlagon felül vagyok, de ez mit sem számít a plázacica lányoknál... odajönnek hozzám, hogy ismerkedjünk meg járjunk (külső alapján), és ha megismerik, hogy én milyen vagyok valójából, akkor azonnal fejvesztve rohannak, csak mert nem vagyok rapper, klasszikust hallgatok, meditálok, jógázok, vegetáriánus vagyok és próbálok illedelmes lenni (egy lány azért szakított velem mert kinyitottam előtte illedelmesen az ajtót... ehhez mit szóltok? -.-").

Szóval nem örülök annyira annak, hogy jól nézek ki, mert elég zavaró már, hogy mindenki külső alapján ítél (tisztelet a kivételnek), és csak azon kevés emberek állnak velem szóba a 2. perc beszélgetés után is, akiknek számít legalább valamennyire a belső.

2010. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"klasszikust hallgatok, meditálok, jógázok, vegetáriánus vagyok és próbálok illedelmes lenni (egy lány azért szakított velem mert kinyitottam előtte illedelmesen az ajtót... ehhez mit szóltok? -.-")."


Tipikus lúzer srác. Most őszintén gondolj már bele kinek kéne egy ilyen fiú?

A zene fontos, én is hallgatok mindenfélét és a jelenlegi barátnőmnek hasonló az ízlése és ez már egy jó téma ha beszélgetünk. Klasszikust senki nem hallgat bár van pár jó zene ezt elismerem.

Meditálsz. Minek? Ha egy lány meglátja, hogy ilyet csinálsz rögtön kidob. Hülyének néz.

Jógázol no comment.

Vegetáriánus vagy ez meg végképp gáz. Tegyük fel, hogy meghív egy csaj ebédre magához te meg rinyálsz, hogy nem eszel húst.

Az meg, hogy kinyitod előtte az ajtót az nem illedelmes hanem papucs. 200 éve még jó lett volna most már nem.

Én is előre engedem mindig a barátnőmet de nem nyitom ki soha előtte az ajtót az olyan gáz már.

Ne reklámozd, hogy te ilyen vagy, mert a csajok 99,9%-ának nem jön be. Persze ha nem zavar, hogy mindig dobnak akkor nyugodtan reklámozd.

2010. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Ez szerintem aranyos ha kinyitják az ajtót, de néha kellemetlenül ér... mert az valami féle tehetlenséget hoz bennem, " béna vagyok az ajtó nyitásho"- hasonlót

A srác jógázik meg meditál... hát ez elgondolkodtató.. Én úgy tudtam idáig h csak a lányok vannak el h vegák, de ugylátszik erről lemaradtam :)

de mindig tanulunk valami újat :D


Írjatok még!!

és köszi a válaszokat (:

2010. júl. 13. 09:25
 16/32 anonim ***** válasza:
béna vagy az ajtonyitásoz ? O.o Ez illem nem azért nyitom ki egy nönek az ajtot mert nem lenne rá képes :D
2010. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Ez pusztán illedelem, mert ha kimegy a lány, akkor a fiú a háta mögött biztonság érzetet nyújt. Ugyan ilyen a szék kihúzása, a kabát feladása, ráadásul tudat alatt üzen a lánynak: Először mindig neked segítek, te vagy a fontosabb, és nem én.

És igen, jógázok és meditálok. Baj? Szerintem a magánéletben már azt csinálok, amit én magam szeretnék, és a vegetarianizmusra nem vagyok túl büszke, mert elég sokat járok konditerembe, de a fehérjére szükségem lenne. Ráadásul még tejérzékeny is vagyok... mind1.

20:57-es voltam!

2010. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"Meditálsz. Minek? Ha egy lány meglátja, hogy ilyet csinálsz rögtön kidob. Hülyének néz.

Jógázol no comment. "


Annyit kritizálsz amennyit akarsz :) de más emberektől eltérően ezt nem azért csinálom, mert menő. Had döntsem én el, hogy mit akarok csinálni. És, csak hogy tudd, másfél éve van barátnőm :) Szóval beszívtad, nem volt jó a sértésed.

És meghív egy lány ebédre... nos a lányok többsége nem olyan figyelmetlen, mint a fiúk, és esetleg ügyel arra, hogy olyat csináljon, amit megeszek. Amúgy meg általában a fiúnak szokás meghívnia a lányt. Ha meg végképp van hús nála, akkor megeszem, és nem "rinyálok". Egy újabb pont nekem.


Hogy mekkora lúzer vagyok... nos, az osztályomban szinte minden lánnyal jártam már, és mindenki élvezte nagyon a társaságom, egy-két lányt leszámítva. Végül mindig amiatt mentünk szét, mert pl. a szülei nem engedték, túl messze lakott, stb... Szóval még egy pont nekem.


Papucs lennék? Lehet. Kedves? Igen. És ezt más emberek, lányok és fiúk véleményéből alkottam, mind barát, mind párkapcsolat, mind pedig olyan emberek véleményéből, akik nagyon nem kedvelnek. De- JÉÉÉ! Ők is kedvesnek tartanak. Tudod miért? Mert az is vagyok. ÉS megnéznélek téged 60 évesen, és összehasonlítanálak magammal. Lehet, hogy te gazdagabb lennél, szebb jövővel és jó élettel, de én viszont boldogabb lennék. Már az orvosi pályám is be van biztosítva, és nem úgy tűnik, mitnha a lányok undorodnának tőlem. Újabb pont ide. 4:0 Vesztettél. Szerintem maradj csöndben és menj, játszd a macsót a barátnődnek.

Szép napot kívánok!

2010. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nem vagyok macsó, bocs ha úgy jött le.

Én is kedves, rendes srác vagyok csak nem esek túlzásokba.

A szíved joga, hogy jógázol vagy meditálsz csak ez sok csajnak nem tetszhet.

Én nem játszok ilyet, hogy 1-0 ide meg hasonlók, ha te megdugtál minden osztálytársat akkor az a te dolgod nekem nem kell bizonyítanod. Szerintem fáj az igazság, látszik, hogy besértődtél és próbálod bizonygatni a dolgokat. Ha akarom elhiszem ha akarom nem, ezek pusztán üres szavak a net mögé bújva. Nekem nem volt sok barátnőm, a jelenlegivel már 4 éve együtt vagyok és nagyon imádom.

Orvosi pályához tényleg gratulálok, az nehéz és szükség van mindig jó orvosokra, ezt most mindenféle gúny nélkül mondom. Én mérnök-informatikusnak tanulok.

20/F

2010. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
A járásnak mi köze a "megdugáshoz2? -.-"
2010. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!