Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szóba álltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szóba álltok olyan lányokkal akik nem tetszenek? Vagy nem szimpatikusak? 15L

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk igazad van, így net mögül semmi bizonyítékot nem lehet felmutatni. A te dolgod már hogy elhiszed-e, vagy sem. ÉS örülök, hogy van valakid, komolyan mondom :)
2010. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

A járásnak mi köze a "megdugáshoz2? -.-"


Hát ez én sem értem ^^

2010. júl. 13. 15:14
 23/32 anonim ***** válasza:

Klasszikust senki nem hallgat,meg vegetarianusnak lenni gaz,stb. 8 43 as irta


te egy paraszt vagy,az nagy gaz,en is szoktam klasszikus zeneket hallgatni meg trance es chill,nekem ezek jonnek be,csak a kis bekepzelt leankak hallgatnak vilag zenet,ami ma a toppon van es holnap mar nem is tudjak hogy letezett,egy csomo hulye szoveggel,a baratnom sosem hallgatott trance et,de mikor velem hallgatta nagyon tetszett neki,most mar o is azt hallgat,peddig nem zavar ha mas zenet kedvel,es egy klasszikus zene kettesben meg chill,isteni,neked baratom fogalmad sincsen a zenerol es az eletrol,te egy orok vesztes vagy,es igen,van nap amikor csak vegetarianus eteleket eszek,van nap amikor csak hust,mikor milyen programom van.szanalmas vagy,vagy 12-14 eves legalabb?


clyde88

2010. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

"te egy paraszt vagy,"


Most erre mit mondjak? Mindenki magából indul ki.

Én legalább kulturáltan leírtam a véleményem még ha az nem is tetszik egyeseknek.


Én a divatzenét utálom, Lady Gaga meg hasonlók.

Amit szoktam hallgatni pl Slipknot, Ray Charles, Ace of Base. Nem mondtam, hogy a klasszikus zene rossz. Írtam is, hogy van pár ami jó. Igen azt írtam, hogy klasszikust senki nem hallgat, de az nem jelenti azt, hogy az emberek 100%-a. Ez ilyen mondás tudod, ami arra utal, hogy az emberek nagy része. De abban gondolom sokan egyetértenek, hogy ha fel akarsz szedni egy lányt akkor egy plusz pont ha valami olyan zenét hallgatsz ami elterjedtebb és sokan hallgatnak. A fiatalok nem szeretik a klasszikust.


"neked baratom fogalmad sincsen a zenerol es az eletrol,te egy orok vesztes vagy"


Hogy jön ide az élet? Ha te mondod akkor biztos örök vesztes vagyok.


"igen,van nap amikor csak vegetarianus eteleket eszek,van nap amikor csak hust,mikor milyen programom van."


Totális fogalomzavarban szenvedsz. A vegetáriánus azt jelenti, hogy nem eszik egyáltalán húst.

Én se egyfolytában hússal tömöm magam, nekem is van olyan, hogy csak gyümölcsöt, zöldséget eszek, néha a nagy melegben jobban is esik, mint a hús. Te nem vagy vegetáriánus.


"szanalmas vagy,vagy 12-14 eves legalabb?"


Azért vagyok szánalmas, mert nem egyezik a véleményem a tiéddel? Érdekes.

Egyébként írtam, hogy 20 éves vagyok.


Amúgy meg jó lenne ha egy magyar oldalra magyarul írnál.

Annyira igénytelen, hogy valaki nem képes használni az ékezeteket.


Látod úgy is lehet válaszolni, hogy nem süllyedek le a te szintedre, úgyis legyőznél a rutinoddal.

Viszont azt elismerem, hogy reggel kicsit keményen írtam de ez a véleményem.

2010. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

ma 00:52 vok

Azzal nincs semmi baj, hogy illedelmes egy srác. A vegetáriánus dolog is elmegy, lehet, hogy volt egy olyan élménye az illetőnek, hogy úgy gondolja többet nem eszik húst. A jógával, meditálással kapcsolatban meg legalább kiegyensúlyozott lesz a lelki világa, tudja, hogy hol vezesse le a feszültséget. De a probléma ott van, hogy férfi az illető. Hátt nem tudom, hogy mit szólnék hozzá ha a párom jógára járna. Valószínűleg nem nézném a legjobb szemmel. A zenei ízlés pedig: senkit nem kéne leszólni azért mert klasszikus zenét hallgat. Bár én nem szeretem, hanem "divatzenét" hallgatok, mégsem szólom le se a rockereket, se senki mást.

2010. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

21 03 kedves baratom,nem gondoltam volna hogy vagy 20 eves,ejjel sokaig,te nem kell lesujedjel,inkabb emelkedni kellene,es hidd el hogy ha egy olyan zenet hallgatsz ami jo es nem minden ember olyat hallgat akkor a lany kivancsi lessz hogy miert is?es egy plussz pont azert mert te nem az emberek altalanossagaba kerulsz,te mas vagy,itt tevedtel egy kicsit,ja ha rusnya csajokat akarsz felszedni jo oda akkar milyen zene.


clyde88

2010. júl. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Helyesírási szótárt nem ártana forgatni.

Nagyon nem nézem semmibe az olyan embert aki még a saját anyanyelvén sem tud normálisan írni/olvasni.

A másik dolog meg, hogy a Firefox alá is húzza, hogy ha valamit hibásan írsz.

2010. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
A kritikákat kérem máshova írni (előző). Amúgy nem mondanám, hogy a lány nagyon érdeklődik a zenéim iránt. A jóga... nos, jó, ha kéthetente egyszer jógázok, inkább a meditációban vagyok otthon. És igen, kiegyensúlyozott vagyok szerencsére, és legalább még a veszekedésekkor is higgadt szoktam maradni. Sajnos a lány tökéletesen elégedett az ő gyorskaja étrendjével, a "pláza" zenékkel, és az önpusztító tevékenységekkel... nem hiszem, hogy valaha is változna... sajnos. De nem várhatom el, hogy mások a kedvemre változzanak.
2010. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

kedves 8 07 es,en roman vagyok es utalom a magyar billentyuzetet,a magyar windowsot,es a magyar programokat,csak azok hasznalyak akik nullak angolbol,es ez az oldal nem a helyesirasrol szoll,fogjatok mar fel,de ha neked ugy esik jol akkor no comment,amugy googlechrome t hasznalok,es linuxom van,mert dolgozok,ha valami nem tetszik irjal haza.


clyde88

2010. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

kedves clyde88. Nem hiszem, hogy ezt jó ötlet volt elmondanod, mert az itteni rasszista közösség azonnal letámad téged. A helyesírás... nos, egyetértek. Ez nem a helyesírásról szól. Az már más tészta, ha valaki válaszát a hibái miatt nem lehet elolvasni, de neked nincsenek ilyenek. És ha akartok, engem is támadjatok le, rasszisták. nem tud érdekelni.

szép estét kívánok!

15/F

2010. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!