Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagjak a nok fejehez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagjak a nok fejehez mindig, hogy te csak egy lyuk vagy amibe urit?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatrol beszelek.

Ennyi erovel a pasi meg csak egy eszkoz amit a no hasznal. De ezt megse vagjak egy pasi fejehez sem, pedig elvileg,ha osszejarnak, akkor a no is elvezi.


2020. jan. 16. 06:03
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
51%
Különben meg a szexkapcsolatokat titokban kell intézni és akkor a csőcselék nem tud csámcsogni a magán dolgainkról.
2020. jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
76%
A férfiak nagy része meg még szexre sem alkalmas. Mutatja ezt a gyk-s incelek és nőgyűlölők népes hada is.
2020. jan. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
43%

A férfi mindig megéreztetni, hogy Ő a domináns egy kapcsolatban - legyen szó rendes kapcsolatról vagy szexkapcsolatról. Ami egyébként marhaság, hisz minden kapcsolat két egymással egyenértékű emberről szól. Ez mellérendeltségi viszony, nem alá-fölé rendelt.

Az a férfi aki bármilyen kapcsolatban ilyet mond, az csak éreztetni akarja a másikkal a felsőbbrendűségét. Vagy szimplán meg akarja bántani. Ilyen szintű lenézés esetén a másik fél részéről az lenne a legésszerűbb megoldás, ha egyszerűen beszüntetné a kapcsolatot.

Soha egyetlen partneremnek nem lett volna szívem ilyet mondani. Mikor prostihoz megyek is tisztelettel vagyok feléjük, soha semmi degradálót nem mondtam. Kár, hogy az életben sosem kaptam viszonzást.

2020. jan. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
38%
Igen, 13-as, erről van szó. A férfi és a nő is élvezi a szexet. De a férfiak jelentős hányada emiatt lenézi, megveti a nőt. Kevés az az intelligens férfi, aki egyenrangúként tudja kezelni a nőt.
2020. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
3%

Annyira szánalmas, hogy még mindig vergődtök az alapvető igazság ellen:


A férfi az férfi, a nő meg nő. Más megítélés alá tartoznak. Mint ahogy nem lehet összehasonlítani egy matektanár és egy tűzoltó munkáját sem.


Ha a férfi sok nővel szexszel, szexkapcsolatai vannak: sikeres férfi.

Ha a nő sok férfivel szexszel, szexkapcsolatai vannak: r1banc.


Mit nem lehet ezen megérteni? Reklamáltok itt fölöslegesen... A férfiak elvárják, hogy egy nőnek ne legyen színes az előélete, ha komoly kapcsolatról van szó. És lenézik, ha egy nő csak úgy odaadja magát.


Ti miért nem teszitek ugyanezt? Miért nem ítélitek el a szoknyavadász férfiakat? Jaaa, mert hogy arra terjedtek?!


Itt egyszerűen arról van szó, hogy a férfiaknak magasabbak az erkölcsi igényei. Ti meg ahelyett, hogy elgondolkodnátok magatokon, inkább szidjátok a férfiakat az ő erkölcsi elvárásaik miatt.


Fogjátok fel, hogy ez a ti hozzáállásotok következménye.


Úgyhogy, ha szidni akartok valakit, szidjátok az össze-vissza csajozó pasasokat. De amíg így álltok a dolgokhoz, addig marad a rendszer.


Ja és a r1banc férfi megfelelője az incel lúzer. Ha cafkáskodtok, akkor annyit érték nőként, mint a becsajozni képtelen szűz fiúkák.


Bármibe fogadok, hogy erre a megjegyzésre is csak személyeskedni és köpködni fogtok tudni (fűszerezve néhány nevető hangulatjellel) , de észérveitek nem lesznek.

2020. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
73%

"Nem beszélt itt senki kihasználásról, de akkor is csak egy luk."


A másik fél még csak egy farok.

2020. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
46%

15: Én 1-2 kivételtől eltekintve csak olyan srácokkal ismerkedtem eddig, akik meg sem kérdezték a múltamat egyáltalán. Se azt, hogy volt - e már barátom, se azt, hogy mennyi, sem azt, hogy milyen jellegű kapcsolatok voltak, semmit. De én sem, mert nem is érdekel.


Önmagában ez alapján nem lehet igazán megítélni senkit. Egyébként is, fiatalon mindenki csinált hülyeségeket, nem is lehet elvarni egy tizenévestol, hogy annyira komoly legyen, mint egy 30 éves. Persze, akadnak kivételek, de elenyeszo.


Az jobb lenne, ha mondjuk valaki sosem próbált ki semmit, nem tapasztalt meg semmit, aztán majd egy jó pár éves kapcsolat után jön rá, hogy nem élte ki magát?


Nálam az egyetlen kivétel az lenne, ha valaki tényleg nagyon csajozós, tehát hetente új lányok meg ilyesmi, de ezt meg már a legelején ki lehet szűrni.

2020. jan. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
54%
Hát akkor én kivételnek számítok, mert nekem is és pasimnak is nagyon nagyon színes volt az előéletünk. És mi mégis tök jól megvagyunk már több, mint 10 éve. Amúgy meg azt vettem észre, hogy a férfiak jelentős része sokkal nagyobb előnyben részesíti az olyan nőket, akik nyitottabbak. Mi időben kiéljük magunkat, ezért hűségesek leszünk a házasság alatt, míg a nagy erkölcsös hölgyemények majd 30 felett jönnek rá, hogy ki kéne próbálni másik pasikat is. Rengeteg házasság emiatt megy tönkre, hiába vannak már gyerekek.
2020. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 Lachesys ***** válasza:
82%
madonna-whore komlplexusos a tarsadalom meg mindig. az elozo "sikeres ferfi vs r1banc" valaszbol is ez latszik. otthonra egy szuziket akarnak.... en bdsm korokben is mozgok, es herotom van az olyan "domoktol", akik azt hangoztatjak azert keresnek szubot, mert otthon nem birjak megtenni az asszonnyal ezeket a dolgokat. mert juj ne azzal a szajjal adjon a gyerekeknek puszit amivel a sheggemet nyalta..... pff:D a masik reteg, aki elvarja, h max 2-3 partnered legyen de kozben legyel nyitott mindenfele perverziora. mondjuk nalam ez pont teljesul, de kozben akinel ez elvaras volt azt sosem birtam komolyan venni. csak olyanokkal jottem ossze akik tulhaladtak ezen a gondolkodasmodon...
2020. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
97%

Én mindenkinek kívánok hosszú kapcsolatot és sok együtt töltött időt, aki jelenleg boldog kapcsolatban érzi magát, ne essék félreértés.


Viszont azt fenntartom, hogy ez a "kalandoztam, de lenyugodtam" dolog nem a jellemző. Lehet, hogy ilyen is van, de azért szerintem nem sok férfinek őszinte a mosolya, hogyha "drágám, te vagy a szerencsés 30." mondattal találkozik.

2020. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!