Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagjak a nok fejehez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagjak a nok fejehez mindig, hogy te csak egy lyuk vagy amibe urit?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatrol beszelek.

Ennyi erovel a pasi meg csak egy eszkoz amit a no hasznal. De ezt megse vagjak egy pasi fejehez sem, pedig elvileg,ha osszejarnak, akkor a no is elvezi.


2020. jan. 16. 06:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
30%

Egyfajta védekező mechanizmus házasoktól.

Engem szeret, ide jön haza, nekem a legjobb a húslevesem; csúnya gonosz csábító, aki biztos még a szexet sem élvezi, csak szétteszi a lábát. (Mindenki magából indul ki.)

2020. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
27%

Az ilyenek fejében szerintem a szex, mint fogalom kb úgy él, mint valami állatias kényszer, amiben a férfi megszállottan p inához akar jutni, és ennek érdekében mindent meg is tesz, a nő pedig azért tesz meg mindent, hogy ezt a vágyat elhárítsa, vagy lehetőleg a legmesszebb elodázza, és ebben az esetben kapjon is érte valamit (törődés/pénz/mittudomen)

Így a szexkapcsolat kb olyan, mintha a férfi lenne a csatár, a nő meg a kapus, aki önszántából engedi be a gólokat.

Ebből az együgyű szemszögből végülis lehet értelme annak, hogy osszezavarja a fejüket, hogy egy nő csak úgy, "a semmiért" szexel.

Nyilván, ha úgy tekintenének a szexre, mint egy mindkét fél számára egyformán kellemes tevékenységre, akkor tudnák, hogy magukat égetik le ezzel.


A másik lehetőség meg az, hogy egy férfi annyira megkeseredett, és annyira vissza akar ezért vágni a nőknek, hogy így akar megalázni számára ismeretlen nőket a neten.

2020. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
5%

A másik ehhez hasonló szokott még itt lenni nőknek sokszor oda vetik "te oda adtad magad ingyen, igaza van minek teperjen tovább. Ingyen punci voltál neki. " - bazz, most komolyan tényleg azért cseszik le mert nem kért pénzt érte?! Ha meg pénzt kér, nem lúzer, akkor akkor k. rva. Szóval akárhogy nézem mindenhogy a nő jön ki rosszul belőle.


Nagyon maradi gondolkodás, esetleg irigység, rosszindulat bújik meg mögötte. Abszolút kettős mérce, a férfiről egy szó se esik egyik helyen sem, az természetes.

2020. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ezért is van az, hogy az ilyen maradi, buta férfiak egyedül élnek, vagy csak vmi iszonyat buta nőt találnak.
2020. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
17%
Azért csak a nőről mondanak bármit is, mert egy nő bármikor tud szexelni. Ezért van a kulcs és lakat hasonlat is, ami hiába sértő akkor is igaz. Hogy ez mennyire jó/helyes az már más kérdés.
2020. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
21%
Mondom maradi, buták vagytok. 😂 Azért még jó, hogy van néhány rendes pasi is.
2020. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
36%
Ha egy nő szexel, akkor egy férfi is.
2020. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy jellemző a hímneműek többségére, hogy minden esetben lenézik a nőt. Ha kalandozik, akkor ribi. Ha ismerkedésnél hamar adja magát, szintén ribi. Ha nem adja magát hamar, akkor szórakozik a pasival, meg csak húzza az agyát. Ha visszautasítja a férfit, mert nem tetszik neki, akkor lek..rvázzák és szintén beképzeltnek tartják. Ha esetleg még szűz a nő, akkor kis butuskának tartják.
2020. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ennyire nem megy a szövegértés vagy miért lettem lepontozva? (#35 voltam)
2020. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
50%

"Igen, de ez oda-vissza dolog.

A pasiban meg csak a farok meg a nyelv a lenyeg."

Na, akkor nincsen itt probléma, kérem szépen. Te egy lyuk vagy neki, ő meg egy farok neked. Ettől még élvezheted, hogy egy lyuk vagy az ő szemében, nincs ezzel semmi gond, én aztán nem akarok beleszólni, csak nem kell ezen megsértődni és felháborodni, ha jó így neked.

2020. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!