Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagjak a nok fejehez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagjak a nok fejehez mindig, hogy te csak egy lyuk vagy amibe urit?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatrol beszelek.

Ennyi erovel a pasi meg csak egy eszkoz amit a no hasznal. De ezt megse vagjak egy pasi fejehez sem, pedig elvileg,ha osszejarnak, akkor a no is elvezi.


2020. jan. 16. 06:03
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
16# így van, de nem ez volt a kérdés, ezt akkor leírom sokadszorra is 😀 egy tényen megy most a rinya. Valaki írja már ki a másik félről is a kérdést, hogy egálban legyünk és ne hisztizzen már mindenki.
2020. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
74%
Annak vagjak a fejehez, aki ide jar rinyalni, mert tobbet akar, mint szex. Aki tenyleg csak dugni akar a masikkal, az nem vinnyog es nem vagnak semmit a fejehez.
2020. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
77%

"Ha a férfi sok nővel szexszel, szexkapcsolatai vannak: sikeres férfi.


Ha a nő sok férfivel szexszel, szexkapcsolatai vannak: r1banc."


Ezt jellemzően csak a hozzád hasonló incelek hangoztatják, a roppant kreatív kulcsos hasonlattal kiegészítve.

2020. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%

Na a nagyokos anonim megmondóemberek egyik díszpéldánya megérkezett... Ez ellen meg csak a hozzád hasonló elhasznált kis ribik szoktak egyből támadni.


Én élettársi kapcsolatban élek, te szerencsétlen. Érvelni nem tudsz, de ugatni azt már egyből.

Frusztrált vagy, amiért nem vesz téged senki komolyan? Biztos nagyon rossz lehet, de akkor se itt támadj. Itt csak azok személyeskednek, akik a való életben senkik.

2020. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
86%
Férfi vagyok te szerencsétlen. Egyetlen, nőknél sikeres ismerősöm sem gondolkodik úgy, mint te.
2020. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

A nőknél való sikernek mégis mi közé van a nőkről való gondolkodáshoz?

Mindenkinek van egy vonzereje, amely alapján van egy bizonyos mértékű merítési lehetőség. Hogy ebből a halmazból ki milyen elvárások alapján választ az egyéni döntés.


Amit én mondok, hogy sok férfi elvárásai között szerepel, hogy ne legyen színes múltja a nőnek. De persze, ha valaki szívesen lesz a 35., hát szíve joga. Engem biztos zavarna.

2020. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Lachesys ***** válasza:
azert sztem ezek szelsoseges szamok. ha egy no 28, es mondjuk legyen 2 komoly 2-3 eves kapcsolata meg a fel-egy eves tinikori kalandozasok, esetleg egy ket egyejszakas szinglikent, akkor is kijohet pl 10 pedig ez marhara nem jelenti h vki qrva. es foleg csak a vallasos es/vagy csunya lanyok nem csinalnak par hulyeseget tinikent, mikor bulizgat meg iszik az ember. en nokent pl orulok ha van eleg tapasztalata a ferfinak (nyilvan nem szazaval) mert az egyreszt azt jelenti hogy vonzo, masreszt h feltehetoleg tudja hogy kell oromet okozni egy nonek es nem fog benazni meg a csiklomat keresni....
2020. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki hülyén gondolkodik, akkor hasonlóan hülyén gondolkodó/sérült emberekkel fog találkozni. Ha pl. azt hiszed, hogy egy nő értékét "rongálja" a korábbi partnerei száma, akkor nagyobb eséllyel frigid, a szex előtt hónapokat várakoztató nőkkel futsz majd össze, akik isteni kegyként élik meg, hogy beengednek a puncijukba és cserébe elvárnak mindenféle plusz "juttatást".
2020. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
4%

Ne haragudj kérdezō, de egy szexkapcsolat sem kéne ilyen megalázó legyen.. Nem is értem, hogy miért jó az embernek az a kis dugás, ha cserébe ilyen szánalmas vitákat kellene elviselnie. Nem érzed, hogy ez mennyire gáz??


Egyrészt minek vágjam én is a pasi fejéhez, hogy ō csak farok számomra? Én is nagyon szánalmas kéne legyek ahhoz, hogy ilyesmit tegyek.. Nem tudnék belemenni szexkapcsolatba se valakivel, aki csak ennyit jelentene számomra, szerintem szexkapcsolat arról szól, hogy testileg vonzódok egy másik emberhez, nem csak egy kétlábonjáró farkat látok benne.


Ha ilyesmiket vágsz a szexpartnered fejéhez, azzal csak te is lesüllyedsz az ilyen sekélyes pasik szintjére.

Már bocs, de nem tudok elképzelni ilyen állapotot, hogy valaki ennyire ki legyen éhezve, hogy ilyen pasikkal dugjon, mire jó ez? A szexkapcsolat sem arról szól, hogy a másik csak ūrítō lyuk legyen, ott is van némi szimpátia a másik ember iránt.. Tehát nem tudom mit akarsz elérni ilyen gyerekes vitákkal, meg szúrkálodásokkal, csak lejáratod magad.

2020. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Életemben nem láttam még olyan ribit,aki huzamosabb ideig egyedül lett volna,és ez igaz az 50 évesekre is.Ahhoz képest hogy szart sem érnek és senkinek sem kellenek,állítólag...
2020. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!