Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki, hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy párom tényleg megcsal? Vagy ebben a helyzetben kinek kéne hinnem?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok párommal.

Eddig minden jól ment,de aztán rámírt a bátyja,hogy vigyázzak vele,mert megbízhatatlan.Ezt nem tudtam hová tenni,mert ismerem a bátyját,aki össze vissza csalja a nőket,és hazudozik. Nem hittem neki. Aztán rámírr az a srác,akive szerelmes voltam mielött megismertem a mostani párom.Ő azt mondta ,hogy ismeri ezt a pasit akivel vagyok,mert hogy régen sokat lógtak egymással.Ugyanazt mondta mint a bátyja. Hogy vigyázzak vele. Viszont megint olyan beszél,akin nem veletlen akartam tovább lépni..

Párom mesélte,hogy régen amég vándor munkája volt akkor csajozgatott,de azt is mondta,hogy ennek a korszaknak már 3 éve vége.

De megis sikerűlt bogarat ültetni a fülembe,ezért megkértem egy barátnőm,hogy nyomuljon már rá had nézzem meg mi lesz. Erre először elmondta hogy írt neki egy xsaj, és lerázta azzal,hogy nem ér rá.

Viszont. Késöbb ráírt,hogy stia.mit szerettél volna?

Ez eddig még oké.(ezeket már a csajtól tudom)

A barátnőm pedig elkezdett dumalni vele,amikor párom képet kért a csajtól, cserébe ő is kűld( azt hitte kamu profil) mondta a barátnőm hogy jó,küld,de akk ő is kér.

Erre párom "elvileg viccből" írta hogy ruhába vagy anélkűl?

Végűl sima selfik mentek csak. Aztán párom annyit mindott,hogy csini, és elkoszönt hogy megy aludni.

Oké..lecsinosozott más lányt..nagy cucc. Engem az idegesít,hogy ő kereste vissza a csajt,és nem szólt,ráadásúl ilyen viccet besütni. Hát nem tudom..

De igazából semmi olyan se történt,ami durva lenne. Meg a srác ki akarja tenni facre,hogy együtt vagyunk, de én azt még nem akarom. Családi okok miatt.


Viszont,megint kételkedni kezdtem mivan,ha a bátyja,és a régi haverja( akit ő utál,mert szerinte egy szemét alak) mivan ha igazat mondanak. De őkse az őszinteségről,és megbízhatóságról ismertek.


Most igazából bem tudom,hogy jobb lenne utánna járnom,hogy megcsal-e. Vagy inkább eresszem el a fülem mellet.Eleve nehezen bízok meg bármelyik pasiban,ezek meg nem könnyítenek a helyzeten.

Ti hogy állnátok ehhez?


2020. ápr. 9. 15:07
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én ha nagyon szeretném a jelenlegit és nemcsak összejöttetek, hogy elengedném a dolgot.

Ha csajozik vagy megcsal... úgyis ki fog bukni.


Ha nem éri meg az illető az energiát, akkor vitorlát bontasz és tovább állsz.

2020. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember vissza se ír ilyen baromságokra, nem hogy elkezd szelfizni. Hallgass arra a másik két emberre, szerintem tök egyértelmű.
2020. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél...
2020. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért te is megérsz egy misét, hogy tesztelgeted a párod :DD

Ha nem bízol benne, mi értelme ennek? 1 hónapja vagytok együtt, ha már most bajod van, akkor ennek lőttek.

2020. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen tesztelgetem ,mert persze majd jobb ha később derűl ki ha sunyi. És amúgy..A válasza ígyis nyugtalanító volt. Hogy bizzak benne ha ilyeneket válaszol??

Lehet viccnek szánta,de szerintem ez nem az.Megmindtam,hogy nem szeretek megbízni a pasikbab. Bebbe még úgy ahogy bíztam,de ha már 2 emver ilyet mond róla utánna jó hogy próbára teszem.

2020. ápr. 9. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kapcsolatot már most temesd el. Te tesztelgeted, ő meg más csajokkal írogatna. Szerintem vedd komolyan a két embert, és köszönj el tőle.
2020. ápr. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos jobban jársz, ha tovább állsz :(
2020. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!