Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha kapcsolatban vagytok és egy számotokra kedves szimpatikus srác, bár tudja ,hogy foglalt vagy mégis közeledik felétek,és visszautasitjátok, hogyan élitek ezt meg belül, mit éreztek, gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 18:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
attól függ
2020. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha kapcsolatban vagyok és ennek ellenére rám nyomul (vagy bárkire, aki foglalt), azonnal elveszíti az összes szimpátiám.
2020. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igazából annyit mondtam neki ha esetleg nem jönne össze ezzel a sráccal , akkor nyugodtan kereshet, ilyen burkolt célzásként, ö csak mosolygott, de azóta olyan furcsa a légkör közöttünk, mintha másként nézne rám csak nem tudom h ez most jo v rossz dolog..?
2020. jún. 25. 18:58
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Semmit nem gondolok, imponal, hogy bejovok valakinek, de ennyi. Voltam mar ilyen helyzetben, kollegak voltunk (tobb kollegarol van szo) es amugy birtam oket, de nem akartam toluk semmit. Az egyik szoban utalt ra parszor, hogy randizhatnank, a masik uzenetet irt. Szerencsere ok sem azok a nyomik voltak, akik nem tudnak egy ilyen helyzetet kezelni, igy azzal, akivel gyakran dolgoztunk egyutt, megmaradt a sima haver-kollega viszony, a masikkal, akivel csak neha talalkoztunk futolag, ha kellett valamit megbeszelnunk, vele pedig ez a normalis kollega viszony. Lehet en csak szerencses vagyok, mert ciki helyzet soha nem alakult ki ilyesmi miatt.
2020. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
A visszautasítás nem mindig csak a visszautasítottnak fáj.Az adott szó, és a felelősség viszont kötelez, akkor is, amikor senki nem lát, nem tudja, hogy neked ilyen is van a hátteredben.
2020. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ. Ha úgy közeledik hozzám, hogy tisztában van vele, hogy van párom, akkor nem vagyok benne biztos, hogy én annyira kedvesnek és aranyosnak tartok egy ilyen embert...


Ha nem tudja, az oké, igazából nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Persze, jólesik, ha valakinek tetszem, de az nem, ha nem kezeli normálisan, hogy van párom vagy hogy esetleg nekem ő nem tetszik. Nagyrészt ezen múlik, hogy mit érzek. Ha nem lehet egyszerűen lezárni a témát a visszautasítás után egy "bocsi, ezt benéztem" -el és nem megy tovább az élet ugyanúgy, mint addig, akkor az a minimum, hogy jó messzire elkerülöm, ha tudom, de inkább felbosszant, hogy nem lehet megérteni és meg kell esetleg azt is indokolnom, hogy miért jobb a párom (volt ilyen már sajnos).

2020. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Lehet csak nem tudja hogy viszonyuljon hozzád. Ha barátságos, lehet fél azt bíztatásnak veszed.
2020. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Csak most jött rá, hogy sosem voltatok barátok.

Ez szr erzes.

2020. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy nem tisztel engem, a páromat, ezert nagyon nem lenne szimpatikus, hogy annak ellenére hogy szeretek valakit, kinézi belőlem, hogy nekem ez bejön.
2020. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Semmi minősítést, ezek bonyolult dolgok. A szimpátiámat akkor veszítené el ha mondanám neki hogy pl szeretem a párom, és nem megértené (még ha rosszul érinti is), hanem látszana rajta hogy halvány fogalma sincs róla mi az a szeretet, vagy ha ártana gyengébbeknek. De az hogy tetszem neki nem rajta múlik, csak történik vele, és inkább próbálnám magam visszafogni a közelében.
2020. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!