Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha kapcsolatban vagytok és egy számotokra kedves szimpatikus srác, bár tudja ,hogy foglalt vagy mégis közeledik felétek,és visszautasitjátok, hogyan élitek ezt meg belül, mit éreztek, gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 18:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, majdnem pontosan leírtad az én helyzetemet, csak én nem a lány vagyok hanem a "kedves szimpatikus srác". Szerintem erősen változó, hogy hogyan reagál egy ilyen helyzetre egy lány, személyiségtől függ.
2020. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
26%
Ha valakinek van parja, azert az jelentheti azt is, hogy egy pocsek parkapcsolatrol van szo, ami harmadik nelkul is vagy szethullik, vagy szepen possad tovabb. Szoval en nem szeretek kovet vetni csak ugy azokra, akik nem ranyomulnak, de kinyilvanitjak a vonzalmukat.
2020. jún. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl. nagyon szimpatikus lenne, mondjuk olyan személy aki régebb tetszett, de nem érdeklōdött, amikor szingli voltam, akkor ezesetben gáznak tartanám, hogy csak most jutott eszébe, hogy nyomuljon, amikor már párkapcsolatban vagyok.

Szerintem komolytalan az ilyen ember, aki azért nyomul, mert elérhetetlennek tūnsz. Gondolom korábban is lehetett volna lehetōsége, hogy közeledjen, de ō csak most lép, mintha csak azért vonzódna, mert “a tiltott gyümölcs” vagy számára.

2020. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha a párkapcsolatom rendben van, és szeretem a páromat, akkor a történtek után én nem szeretnék többé kettesben lenni az adott sráccal tekintve, hogy tudom, hogy mit érez velem kapcsolatban. A szimpátiám ettől még megmaradhat, ha utána nem tolakodó, és megérti a helyzetet.


Ha a párkapcsolatom nem az igazi, és esetleg még tetszene is a srác, akkor azért más a helyzet. De első körben akkor is a párkapcsolatomat zárnám le, addig biztosan nem bátorítanám direktben a srácot. Ilyen esetre volt az életemben konkrét példa. Nagyon hosszú kapcsolatot zártam le, ami akkorra már amúgy is halott volt, de nem volt egyszerű. Rá pár hónapra randiztunk a sráccal, és azóta is vele vagyok. Ha viszont most jönne egy másik srác, annak biztosan nem lenne esélye. ;)

2020. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja rólam, hogy foglalt vagyok, és így is rám hajt, akkor nem lennék jó véleménnyel róla, akármennyire szimpatikus volt addig. Nálam a hűség nagyon fontos dolog.
2020. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%

Mit kell ezen még külön "megélni".

Nincs esélye, közlöm vele.

A többit az én kedvesemmel élem meg.

2020. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
86%

"ha esetleg nem jönne össze ezzel a sráccal , akkor nyugodtan kereshet, ilyen burkolt célzásként, ö csak mosolygott, de azóta olyan furcsa a légkör közöttünk, mintha másként nézne rám"


Nos, egy igazi férfi megköszöni az őszinte szavakat, és eszébe nem jut,

hogy még egyszer szóba álljon veled. Ugyanis megaláztad.



Közölted vele, hogy kilátásban van egy befutó paripa, de ha nem jön be,

akkor ő mint szamár is jó. Még időben megvilágosodott.



Nem kizárt, hogy később egy-két körre elfogad, de ezek után

komoly kapcsolat szempontjából te nem jöhetsz nála számításba.

2020. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha kapcsolatban vagyok, ő ezt tudja és mégis bepróbálkozik, akkor azonnal megundorodok tőle emberileg. Utána nem lesz kedves, szimpatikus a szememben, és idővel elfelejtem, ennyi.
2020. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%
Többnyire azt, hogy “rábszott”. Ha azt érezném, hogy én bsztam rá, ott érdemes a meglévő kapcsolaton elgondolkodni. Egyébként nyilván mindenkinek jól esik egy kis önbizalom tuning
2020. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
11%

Én nem vagyok foglalt. Nem egy tárgy vagyok, amit használnak.


#poliamória

2020. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!