Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha kapcsolatban vagytok és egy számotokra kedves szimpatikus srác, bár tudja ,hogy foglalt vagy mégis közeledik felétek,és visszautasitjátok, hogyan élitek ezt meg belül, mit éreztek, gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 18:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
23%
Az erősebb kutya nyer , jelentsen ez bármit is.
2020. okt. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nálam ennek az esélye azért 0, mert nagyon egyértelműek a határaim, és szeretett párom mellett nincs is kedves szimpatikus srác. Van 2 fiúbaratom (meleg pár) meg van haver akivel évente 1x talán összefutok, de ők tudják hogy párom az első eszükbe nem jutna próbálkozni. De ilyen ismeretség nem is kéne, mert akkor neki nem igazán "szent" a kapcsolat (nem vagyok vallásos!)
2020. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én is udvaroltam finoman egy párkapcsolatban lévő nőnek. Ordítort
2020. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ordított az egészről, hogy már igencsak kihült dologról van szó.

De ő nem utasított el, sőt.

Szóval alig egy év alatt végül összejöttünk.

Csak ha, ha a nő visszautasít, akkor egy lépést se tettem volna többet.

A nem az nem.

2020. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Semmit sem szoktam érezni ilyen esetben. Ha jól működő párkapcsolatban vagyok, akkor nem foglalkozom különösebben ilyen esetekkel. Csak visszautasítom és ennyi, nem szoktam gondolkodni azon, hogy mi lesz, ha mégsem alakul jól a kapcsolat stb., meg aztán másokat sem szeretek talonban tartani.
2020. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Általában az emberek nem jutnak el addig, hogy kimondva közeledni tudjanak. Előtte már elkezdek beszélni a páromról...
2020. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!