Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatott?

Figyelt kérdés

Pár hete rám írt az exem, majdnem 5 év után, hogy mi helyzet stb. Elkezdtünk beszélgetni és kitert arra, hogy azértirt rám, hogy bocsánatot kérjen, azért mert belátta, hogy milyen szemét volt velem, amikor még együtt voltunk. És szívesen meghivna egy kávéra vagy valamire, hogy személyesen is bocsánatot kérhessen és beszélgethessünk is. Azt is mondta, hogy megmutathatná a lakását, mert van egy cicája és rendbe akarja hozni az életét is, mert egyetemre akar menni stb. Mivel vissza utasitottam, olyan téren, hogy nem szeretnék felmenni hozzá lakásra és kizárólag csak baráti szándékkal találkozok vele, így felajánlottam neki, hogy találkozzunk félúton egy kis városban, ahol van egy jó hely, ahová beülhetünk beszélgetni. Bele is egyezett.

Ez után, mindig napok (3-4-5) múlva írt vissza. Így úgy gondoltam, hogy akkor ha így így (pedig fent volt mert mindig kirakott képet storyba meg facen megosztott zenéket is meg mémeket) ír vissza, akkor én is. Csak így szinte lehetetlen volt vele egyeztetni (ő egyébként nagyon akarta a találkát)...mert 2 hét után meguntam és rá írtam, hogy mit akar a találkával akkor mert így lehetetlen egyeztetni...és végre vissza is írt szinte egyből ez miatt és még is beszéltünk egy időpontot egy múlthét keddre.

Kedden már ott voltam, hogy fél órám van a buszig és készülődtem, erre ír, hogy "akkor a hétvégén tali?" és ez annyira felidegesített... Még írtam neki, hogy "máról volt szó nem hétvégéről.", amúgy is már mondtam, neki hogy hétvégente egy darabig nem fogok rá érni mert újitjuk a házat (festünk, a kiülőt csináljuk stb) és segítenem kell,igy hetkozben tudok csak ráérni pár óra hosszara. Erre megkérdezte, hogy nem e mennék le Pestre,mert hogy ő 4-ig dolgozik (ezt egyáltalán nem mondta) és nem tud ilyenkor eljönni. Erre én megmondtam neki, hogy nem fogok felmenni Pestre mert, ahogy felmennék 4-re már a fél 5-sel jöhetnék is haza, mert úgy értem volna el csak a csatlakozást (ha Pestre megyek meg haza, akkor nekem át kell szállni egy kisvárosban). Meg, azt hogy így feleslegesnek látom az egészet, mert amit megbeszéltünk, szinte aznap vagy másnap már rá pörög és máshogy akarta...


Miért akart ennyire találkozni? Jogosan akadtam ki?


2021. júl. 30. 15:04
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen jogosan akadtál ki. Csak szóralozik veled.
2021. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan akadtál ki.

Játszadozik veled, fel akarja idegesíteni téged.

2021. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha azonnali hatállyal tiltod mindenhonnan. Ne állj szóba vele.
2021. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer oda megy hozzád, pofozz fel nagyon erősen, aztán lépj le.
2021. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ha összefutsz vele véletlenül
2021. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Miért akar ennyire találkozni?" Hát kurvára akar, valóban... :D Kezét lábát töri. Nem akar ez semmit. Lehetőleg ki se kelljen mozdulnia, menj fel a lakására, a többit tudod. Hagyd a picsába, bár úgysem fogod.
2021. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő akar találkozni azzal az indokkal, hogy személyesen bocsánatot kérhessen, erre neked kell teperni utána meg könyörögni szinte, hogy na akkor mi lesz? :D hagyd már a francba.
2021. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Ez már kb 1 hetes dolog és azóta nem is beszéltünk egyáltalán és ha rajtam múlik nem is fogunk. Csak egyszerűen nem tudtam felfogni, hogy mire ment ki ez az egész...de most már világos. :D

2021. júl. 30. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért akart ennyire találkozni? "


Neked mibol állt az össze hogy talalkozni akarna?


Egyszer kangorcs miatt valszeg elhivott, aztan ugy szivesen urítene maskor is, de annyira az se fontos, lusta fűzögetni meg nincs kedve a formalis talalkozokhoz, meg odatenni se akarja magát ahhoz, hogy netan a 10.randi utan vegre lesz vmi.


Szoval csak ugy jo lenne vki hirtelen de nem sos az se, es nem tobb amit akar.

2021. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!